Вгору
  • Стартап клуб Європейського університету отримав нагороду як найкращий серед вишів
  •  

«Перемога там, де є рух вперед.»
Рей Бредбері

Минулого навчального року Європейський університет долучився до стратегічної ініціативи МОН України та  Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP щодо розбудови  потужної екосистеми для розвитку молодіжного підприємництва в Україні. І менше ніж за рік  підприємницький клуб нашого університету визначено Міністерством освіти і науки  як найкращий і найактивніший в Україні!

Рух вперед, крок за кроком, ідея за ідеєю, творчий потенціал та кропітка праця студентів і викладачів, створений керівництвом  Європейського університету креативний простір для роботи над стартапами  – усе це дало свій високий результат: багато інноваційних проектів,  участь  та призові місця у вітчизняних і міжнародних конкурсах стартапів та визнання МОН України нашого навчального закладу НАЙКРАЩИМ!

 

Директор Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP Андрій Заікін виступив перед студентами і викладачами Європейського університету в День посвяти у студенти 2 вересня 2019 року,  привітав стартап клуб та його координатора Олену Скляренко з отриманням звання найуспішнішого клубу серед понад 30 інших, вручив сертифікати та нагороду – бібліотеку для стартаперів.

 

Вітаємо наш Європейський університет з цією важливою для кожного із нас перемогою!

 

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard