Вгору
 • Стартап-клуб Європейського університету завершив осінній YEP! Semester із фінальним пітчінгом команд
 •  

9 грудня 2019 року стартап-клуб Європейського університету завершив осінній сезон фінальним пітчингом студентських інноваційних проектів.

Ректор Європейського університету професор Іван Іванович Тимошенко привітав учасників фіналу і побажав їм успіхів у реалізації  проектів. Координатор стартап клубу Олена Вікторівна Скляренко відзначила, що осінній сезон у стартап клубі був надзвичайно цікавим і насиченим і представила фотозвіт досягнень та проведених за цей час івентів. Яскравими та мотиваційними були виступи операційних команд стартап клубу (COT) нового та минулого сезонів. Яніна Колодінська, Гусейн Гіясов, Альона Льон представили свій стартап «StyleOn»-мобільний додаток для онлайн примірки речей та просування українських брендів одягу, який став переможцем Регіонального фіналу стартапів YEP!Starter та Національного конкурсу Creative Spark навесні 2019 року. Ілля Остапчук, учасник Регіонального фіналу стартапів YEP!Starter (5.12.19) презентував свою ідею «DungeonCrit» - комплексний проект для покращення ігрового процесу та ознайомлення з настільними іграми за допомогою мобільного додатку та клубів, які будуть проводити ігрові сесії по Україні для популяризації таких ігор, як Dungeon&Dragons.

Після цього відбулася презентація проектів команд-резидентів клубу, які навчалися протягом останніх трьох місяців методам та інструментам створення стартапів у стартап клубі Європейського університету. Свої креативні та інноваційні ідеї представили 11студентських команд. Знайомтеся з їхніми проектами:

 • Анастасія Клименко, Валерія Рогатинська, Олександр Кириця запропонували програму «Sphinx», яка перетворює відео-повідомлення на  3-D голограму, що можна побачити за допомогою 4-х сторонньої піраміди;
 • Костянтин Пазюра, Артем Волик, Андрій Андрєєв розробили багатофункціональну лампу із світлодіодної стрічки «PixelLamp», побудовану на базі Arduino, в майбутньому - елемент SmartHouse.
 • Максиміліан Панюк, Ярослав Колташов, Дмитро Соловйов створили сайт «LifeCase», який за принципом «колеса фортуни» буде розігрувати речі.
 • Тарас Салій, Дмитро Кулик та Анна Діденко запропонували мобільний додаток з новими перевагами підтримки електронного розкладу і можливостями отримання інформації про зміни на мобільні пристрої.
 • Ярослав Вербицький розробив програму «Dreamories», задуману як особистий щоденник, в якому за допомогою діаграми Ганта та підключення до соцмереж створюється персональна історія та прогрес користувача.
 • Артур Каплаушенко, Віталій Кукоба створили сайт «Startex!» для проведення вебінарів, онлайн курсів, посередник між викладачем та учнем.
 • Данил Скобцов, Каріна Скуратівська, Ілля Павловський розробили сайт «Pusha» та запропонували виробництво ексклюзивних дитячих речей ручної роботи (handmade).
 • Олексій Андрейчев, Геогрій Тройчук, Назарій Крохун запропонували інноваційний голосовий чат «Anakonda» для ігор, який більш оптимізований та зручний, ніж існуючі аналогічні продукти.
 • Владислав Голубєв, Денис Заболотний представили онлайн майданчик «Sema» для продажу і обміну медичних товарів.
 • Олександр Князєв,  Ігор Липовик презентували проект «Арбітраж трафіку» – розробка сайтів для здійснення реклами.
 • Артем  Назаренко, Ілля Дикуша  розробили нову інтелектуальну рольову комп’ютерну гру «Shaft» з вбудованими міні-іграми.

Всі команди-учасники фінального пітчингу отримали сертифікати.  А п’ять команд-фіналістів «PixelLamp», «Sphinx», «Pusha», «LifeCase», «Dreamories» визнано найкращими за оцінками журі.  Вони в нагороду отримали можливість позаконкурсного навчання у Міжнародній програмі з академічного підприємництва YEP!Starter. Бажаємо їм успіху та перемоги!

 • fb
 • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard