Вгору
  • Startupсlub eu - трамплін для студентських ідей
  •  

Студентський підприємницький стартап клуб Європейського університету продовжує лінійку тренінгів за програмою МОН України та Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP з розвитку підприємницького мислення серед молоді.

Так, 10 квітня студентська команда клубу провела митап (неформальну зустріч однодумців) на тему «Стартап - трамплін». Гостями івенту були ментор Олексій Надточій, СОО GiftHubBot (переможець DemoDay YEP 2018року), експерт з технологій Java і Angular Всеволод Комарницький, а також вчителі гімназії Євроленд, які є тренерами  команд - учасників фестивалю шкільних стартапів «Class ідея».

Під час активного спілкування та дискусій студенти дізнались як створити стартап і втілити його в реальність та як підготувати якісну презентацію до пітчингу. Цікавими були поради від експерта про розробку програмного забезпеченя для ІТ-проектів.

Чекаємо резидентів StartupСlub EU і всіх, хто має власні ідеї та хоче їх розвивати на наступних івентах стартап клубу. Підписуйтеся на сторінку клубу у Фейсбуці https://www.facebook.com/startupclubeu

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard