Вгору
  • Студенти Європейського університету - активні учасники весняного двомісячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану Святошинського району м. Києва
  •  

picЗ 24 березня 2014 року у м. Києві відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 24.03.2014 р. № 289 розпочато весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану нашої столиці.

Святошинський район м. Києва є рідним для Європейського університету. Щороку студентська молодь університету не залишається байдужою до проведення заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану та підтримки зеленої краси району. Не винятком стало проведення такого заходу і 15 квітня 2014 року. За погодженим графіком Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації студенти Бізнес-коледжу Європейського університету брали активну участь у весняних роботах з благоустрою на бульварі Академіка Вернадського.

Студенти університету добре розуміють, що чистота та краса навколишнього середовища – це складові нашої культури та запорука здорового способу життя.

Юрій Сильницький
Директор Бізнес-коледжу
Європейського університету

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard