Вгору
  • Студенти Європейського університету – учасники Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!
  •  

pic26 квітня 2014 року студенти факультету інформаційних систем та технологій взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування на обласному рівні (1/8 фіналу першості світу).

Вітаємо команду Європейського університету у складі: Ткаченко Ярослав, Яровий Дмитро, Федоренко Євген, Бельмега Андрій (222 група) із дебютом та бажаємо подальших успіхів у навчанні та освоєнні професійних навичок з обраної спеціальності.

picВисловлюємо подяку тренеру студентської команди викладачу кафедри інформаційних систем та математичних дисциплін Матвіїву Дмитру Сергійовичу за підготовку студентів до олімпіади та керівництво під час олімпіади.

Участь студентів у різноманітних олімпіадах, «круглих столах», навчальних та науково-практичних конференціях стала в Європейському університеті доброю традицією. Для підвищення інтересу студентів до навчання, поглиблення знань, розширення світогляду, умінь та навичок майбутніх фахівців, все частіше використовуються різні інноваційні та компетентнісні заходи.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard