Вгору
  • Студенти Європейського університету в Міжнародній літній школі у Варшаві
  •  

З 1 по 11 липня у Варшавському університеті (Польща) студенти Європейського університету -  Колодінська Яніна (студентка факультету інформаційних систем та технологій) та Кондюк Владислав (студент факультету безпеки підприємства) брали участь у Міжнародній літній школі молоді Польщі, Чехії, Білорусії, Словаччини та України. Тема цьогорічної літньої школи - взаємовідносини країн Центральної та Східної Європи.

Студенти зустрілися з експертами Варшавського університету та обговорили питання стосовно викликів, що постають перед Європою,  зробити висновки щодо основних проблем, які перешкоджають співпраці Польщі та її сусідів у галузі економіки, політики та культури, а також розробили стратегію вирішення зазначених проблем.

Учасники школи відвідали семінари, лекції, побачили величні культурні пам’ятки, весело та з користю провели час в інтерактивних музеях, нанесли навчальні візити до Представництва Європейської Комісії в Польщі, штаб-квартири Європейського агентства з охорони зовнішніх кордонів країн-членів Європейського Союзу Frontex, Представництва міжгалузевої профспілки українських робітників у Польщі.

Дізналися багато цікавих та історичних фактів про Варшаву, побували у саду бібліотеки Варшавського університету, Королівському палаці, планетаріумі Коперніка, подивилися дивовижне шоу мультимедійного фонтану та відвідали атмосферне старе місто у Варшаві. Після закінчення літньої школи студенти отримали сертифікати, що підтверджують їх участь.

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard