Вгору
  • Студенти Європейського університету відвідали міжнародні виставкові форуми з технологій захисту та безпеки
  •  

pic22 вересня 2011 року студенти факультету безпеки підприємств та факультету інформаційних систем і технологій Європейського університету були запрошені на X Міжнародний виставковий форум «Технології захисту – 2011» та VIII Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека – 2011». Такі виставки традиційно щороку відбуваються у столичному Міжнародному виставковому центрі, з яким вже чимало років активно співпрацює Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва Європейського університету.

На даному виставкому форумі студенти мали можливість не тільки ознайомитись з сучасними технологіями захисту, моніторингом товарів і послуг у сфері безпеки, але й отримати різноманітні презентаційні матеріали підприємств та організацій, відвідати науково-практичні семінари та поспілкуватись з провідними фахівцями й науковцями.

pic Разом зі студентами виставку відвідали директор Навчально-наукового інституту права та безпеки підприємництва професор О.І.Тимошенко, завідувач кафедрою організації комплексного захисту інформації професор В.М.Бриль, викладачі факультету безпеки підприємств.

За матеріалами виставкового форуму студенти самостійно виконують інформаційно-аналітичний звіт, а найкращі роботи будуть представлені на конкурс.

Попереду студентів очікує ще один освітньо-професійний захід. Заплановано відвідування головної виставки індустрії безпеки України – XVI Міжнародної виставки «БЕЗПЕКА-2011», яка відбудеться 25-28 жовтня 2011 року у виставкому центрі «КиївЕкспоПлаза».

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard