Вгору
  • СТУДЕНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ СТАРТАП КЛУБІВ У м. ДНІПРІ ТА ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ У КОМАНДНІЙ БІЗНЕС-ГРІ
  •  

28-29 жовтня 2019 року студентська операційна команда стартап клубу Європейського університету, а саме Кириця Олександр, Рогатинська Валерія взяли участь у  Форумі "To Success Through Widening" в м. Дніпро на базі НТУ "Дніпровська Політехніка". Організатором форуму була Мережа академічних бізнес-інкубаторів УЕР.

COT”и (абревіатура від Club`s Operarion Team) стартап  клубів з усієї України зібралися на форумі і протягом двох днів брейнштормили нові ідеї щодо розвитку та масштабування діяльності клубів. Ділилися власним досвідом та успішними кейсами залучення студентів. Учасники обговорили одну з найпопулярніших бізнес-моделей Canvas та покраш-тестили на ній свої проекти.

Організаторами форуму була проведена командна бізнес-гра, в результаті якої команди розробили ідеї та проекти щодо розвитку та масштабування підприємницьких клубів за шаблоном Canvas, після чого представили результати роботи журі.

Команда "Прорив", учасницею якої була студентка Європейського університету Рогатинська Валерія, представляла проект під назвою "Сховище майбутніх ідей" і за результатами фінального пітчінгу отримала ІІ місце!

Наша студентська команда  отримала багато цінних практичних кейсів від спікерів та обмінялася досвідом розвитку стартап клубу з COT'ами інших університетів.

Тепер наша студентська команда готові ділитися отриманими знаннями з іншими студентами та допомагати їм втілювати власні ідеї у життя на івентах стартап клубу Європейського університету.

Слідкуйте за новинами startupclub eu на його сторінці у Фейсбук.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard