Вгору
 • Студенти Європейського університету взяли участь у щорічному заході «Студентська республіка»
 •  

24-26 червня в парку Дружби Народів м. Києва студенти Європейського університету взяли участь у одному з наймасштабніших молодіжних заходів Київського регіону.

Організаторами Київського мульті-фестиваля виступили:
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка», Київська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони», Головне управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрації.

«Студентська республіка-2011» - це особова країна, з своїми законами та правилами, яка завжди збирає навколо себе креативну та творчу студентську молодь. На час дії студентської республіки хлопці і дівчата мають змогу не тільки згуртуватись навколо організаційно-діяльної гри з своїм мером, депутатами магістрату і навіть власною конституцією, але й взяти участь у суб- фестивалях: конкурсі краси «Перша леді»; турнірах з ігор «Мафія», «Квест», «Дебати»; спортивних змаганнях з футболу, волейболу, байдарок; конкурсів флєш-мобів і т.д.

Дякуємо команді Європейського університету за активну участь у заходах в рамках фестивалю «Студентська республіка – 2011», а саме:

 1. Шалавінському Олександру;
 2. Левченко Богдану;
 3. Міщенко Валерію;
 4. Кобзіній Олені;
 5. Невесенко Юлії;
 6. Давиденко Ірині;
 7. Расуловій Анні;
 8. Свідер Вікторії;
 9. Романовій Любі;
 10. Васько Денису;
 11. Кривцю Ростиславу.

Особлива подяка декану юридичного факультету Європейського університету Бутенку Андрію Петровичу за допомогу по підготовці згуртованої та активної студентської команди.

В Європейському університеті впевнені, що участь у таких молодіжних заходах як «Студентська республіка», сприяє розвитку студентського самоврядування, як потужного фактору демократизації сучасної вищої школи, що сприяє вихованню у майбутніх фахівців лідерських якостей, громадянської свідомості, активної життєвої позиції.

Проректор з організаційно-виховної роботи
кандидат історичних наук
Л.В.Лукінова

 • fb
 • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard