Вгору
  • Студенти Факультету безпеки підприємства та Юридичного факультету взяли участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»
  •  

10 жовтня 2018 року студенти Факультету безпеки підприємства та Юридичного факультету, які входить до Навчально-наукового інституту права та безпеки Європейського університету у супроводі своїх керівників взяли участь у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018», яка традиційно проходила в м.Києві напередодні Дня захисника України.

Ця виставка має  велике суспільне і практичне значення. Вона є унікальним інструментом як для розвитку  військово?технічної співпраці із зарубіжними країнами?партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України навколо ідеї безпеки, захисту та розбудови сильної та квітучої України.

Вітчизняні та закордонні технології, які були представлені на виставці, реально зацікавили нашу молодь. Студенти побачили, що українці здатні реалізовувати  свої знання та вміння у конкретних інноваціях. Разом з тим  вони почули про реальні  проблеми з впровадженням розробок у виробництво.

Також студенти мали можливість відвідати стенди, які безпосередньо пов'язані з напрямами їх підготовки: “Менеджмент безпеки підприємств”, “Кібербезпека” та “Право”.  Такий формат сприяє зближенню освітньої сфери та ринку праці, підвищенню мотивації майбутніх фахівців до навчання.

Медіа-група ФБП #eurobezpeka: Муся Малишевська, Христина Зварич.

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard