Вгору
  • Студенткам факультету безпеки підприємств Європейського університету присуджено стипендії Київської міського голови
  •  

Щороку Головне управління у справах сім′ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації проводить конкурсний відбір кращих студентів на присудження почесних стипендій та премій Київського міського голови.

picОсновною метою конкурсу є виявлення та відзначення найбільш талановитої студентської молоді. Стипендія Київського міського голови традиційно призначається студентам, які успішно навчаються та займаються активною громадською діяльністю.

Приємно відзначити, що двом студенткам 3 курсу факультету безпеки підприємств Європейського університету Зайцевій Даріі та Старовойт Тетяні призначено стипендії Київського міського голови.

Зайцева Дарія та Старовойт Тетяна ще з першого курсу навчаються виключно на «відмінно», є постійними учасниками науково-практичних конференцій та семінарів, культурно-масових та спортивних заходів. За активну громадську діяльність та особистий внесок у формування позитивного іміджу студента Європейського університету вони були неодноразово нагороджені Почесною грамотою ректора Європейського університету.

Керівництво Навчально-наукового інституту права та безпеки підприємництва Європейського університету, деканат факультету безпеки підприємств щиро вітають почесних стипендіатів та бажають подальших успіхів у навчанні та громадській діяльності.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard