Вгору
  • Тільки той, хто пам′ятає минуле, вартий майбутнього
  •  

…І живуть у пам'яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти (В. Симоненко)

picВшановуючи героїчне минуле свого народу, студенти юридичного факультету Європейського університету завітали до Національного музею історії України у Другій світовій війні.

picСтарі фронтові фотографії, листи, речі та документи - німі свідки минулих подій, від яких досі ніби віє подихом героїчних буднів війни, дозволили поринути в атмосферу тих часів. Музейні колекції допомагають дослідити події минулого та зрозуміти витоки трагедій, які несуть війни, показати шляхи їх відвернення, розкрити історичну правду про жертовність і подвиг українського народу в боротьбі проти нацизму.

picСтуденти пройшли «Дорогою війни», а також переглянули ключові реліквійно-образні композиції – «Стіна пам'яті», «Вдови», «Стіл тризни» та «Журавлиний ключ». Захоплююча розповідь екскурсовода переконала відвідувачів у тому, що війна – це не лише велика політика країн, що воюють, а насамперед – люди, яким властиві глибокі співпереживання, героїчні вчинки, трагічні помилки тощо.

pic pic

picПісля цікавої екскурсії студенти університету взяли участь у міському військово-історичному турнірі, де у затятій боротьбі вибороли перемогу у конкурсі вболівальників та отримали подарунок – підйом на оглядовий майданчик «Краєвид».

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard