Вгору
  • Традиційний щорічний круглий стіл «Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти»
  •  

4 грудня 2018 року відбувся традиційний щорічний круглий стіл «Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти». Цього року він був присвячений темі: «Зовнішні та внутрішні чинники впливу на формування комплексної безпеки підприємств». Організаторами круглого столу були Навчально-науковий інститут права та безпеки підприємництва Європейського університету та Європейська асоціація з безпеки.

У роботі круглого столу взяли  участь науковці, практики, аспіранти та студенти з України та зарубіжжя.

Відкрила круглий стіл зі словами привітання доктор філософських наук, професор, проректор Європейського університету, директор Навчально-наукового інституту права та безпеки підприємництва Тимошенко Олена Іванівна. Під час свого виступу вона акцентувала увагу присутніх на реаліях сьогодення та передумовах розвитку без пекового середовища для бізнесу.

У круглому столі приймали участь представники різних організацій, серед яких були Асоціація спеціалістів кібербезпеки, Європейська асоціація з безпеки, Міжнародна федерація поліцейського хортингу, Департамент кіберполіції Національної поліції України та ін. В своїх доповідях виступаючі висвітлили цікаві і важливі питання з власного практичного досвіду у сфері безпеки.

Виступи науковців, практиків, аспірантів та студентів зацікавили широкий загал, вони висвітили болючі проблеми та надали пропозиції щодо їх вирішення.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard