Вгору
  • У Європейському університеті розпочався цикл тренінгів для викладачів "Технології стартапів"
  •  

7 квітня відбувся онлайн тренінг з технологій стартапів для викладачів, які бажають розвивати університетську стартап екосистему та студентський стартап рух у своїх структурних підрозділах.

 Учасниками тренінгу були науково-педагогічні працівники з Києва та інших міст України, викладачі філій Європейського університету, зокрема Миколаївської, Львівської, Уманської, Рівненської, Черкаської, Винницької, Вараша, Кривого Рогу, вчителі ліцею «Євроленд».

Розпочала тренінг ректор Європейського університету, професор Тимошенко Олена Іванівна. Вона звернулася до учасників з привітальною мотиваційною промовою про важливість розвитку в закладах освіти такого трендового напрямку сучасності як стартап технології та інноваційне підприємництво. Особливу увагу вона звернула на підвищення кваліфікації викладачів, які стануть координаторами студентських стартап клубів та керівниками інноваційних студентських проєктів.

 Про основні характеристики стартапу, його відмінність від традиційного бізнесу, етапи створення стартап проєкту доповіла завідувач кафедри інформаційних технологій, кібербезпеки та математичних дисциплін, координатор стартап програми в Європейському університеті Скляренко Олена Вікторівна. Особливе зацікавлення слухачів викликала презентація і фото звіт про успішний досвід Європейського університету в організації студентського стартап клубу і розвитку університетської стартап екосистеми.

 Про концепцію, принципи роботи, адженду та форми івентів стартап клубу учасники тренінгу дізналися від студентської операційної команди клубу (СОТ), а саме, від  Клименко Анастасії та Кириці Олександра.

 Основні теми, які потрібно знати майбутнім стартаперам представила у своєму виступі SMM-менеджер Колодінська Яніна. Вона також провела міні майстер клас «Як стати сертифікованим стартап-тренером?», що викликав значне зацікавлення у викладачів, які хочуть стати координаторами студентського стартап руху у своїх структурних підрозділах.

Важливу актуальну інформацію про можливості підвищення кваліфікації викладачів в сфері інноваційного підприємництва, існуючі програми Мережі академічних бізнес-інкубаторів УЕР за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» слухачі отримали від Рroject-manager УЕР Гусейна Гіясова.

Івент став майданчиком для обговорення питань щодо реалізації політики Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України в частині підтримки інноваційних молодіжних проєктів та ініціатив, задля підвищення якості підготовки фахівців, конкурентноспроможності випускників, формуванню у студентів компетенцій креативного, інноваційного мислення і підприємницьких навичок, організації осередків стартап руху в структурних підрозділах університету.

Сподіваємося, що тепер всі студенти, які бажають створювати креативні ідеї та інноваційні бізнес проєкти і розвивати підприємницьке мислення будуть мати компетентних керівників та координаторів!

Слідкуйте за новинами та афішами на сторінках стартап клубу StartupclubEU у Фейсбуці та Інстаграмі, щоб не пропустити наступний івент для викладачів і студентів!

  

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard