Вгору
  • У Європейському університеті стартував Міжнародний проект «Creative Spark»
  •  

22 листопада 2019 року у Європейському університеті розпочався новий сезон навчання студентів за Міжнародною освітньою програмою «Creative Spark» (Креативна індустрія) від Британської ради, Кінгстонського університету (Лондон) та Tech Startup School Національного університету «Львівська Політехніка». Метою проекту з креативності «Creative Spark» є активізація інноваційного підприємницького мислення у студентської молоді та розвиток креативної економіки.

Вже другий рік поспіль Європейський університет є партнером та активним учасником цього проекту та приділяє багато уваги та зусиль розвитку креативності у студентів і викладачів, за що їх було відзначено сертифікатами.

Тренери Tech Startup School Національного університету «Львівська Політехніка» започаткували новий сезон проведенням тренінгу у стартап клубі Європейського університету. Івент почався з мотивуючої презентації про успішні українські стартапи, відомі в усьому світі. Студенти дізналися, як здійснювати пошук перспективних ідей, досліджувати ринок, аналізувати поведінку потенційних споживачів та створювати ідеї за допомогою методу brainstorming’у (мозкового штурму). На завершення тренінгу відбулася гра-brainstorming, в якій кожна команда представила власну бізнес-ідею. Сподіваємося, що іскра креативності запалила всіх учасників!

Шукайте інформацію про наступні івенти програми Creative Spark на сторінці стартап клубу Європейського університету у Фейсбуці https://www.facebook.com/startupclubeu/

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard