Вгору
  • У Європейському університеті відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації"
  •  

У період з 24 по  27 лютого 2021 р. відбулася VIIміжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ», яку традиційно організував Європейський університет спільно з Національним авіаційним університетом.

Науковці і практики з Києва, Харкова, Кропивницького, Чернігова, Дніпра, Рівного виступили з доповідями та мали наукову дискусію на тему забезпечення кібербезпеки, актуальність якої в умовах зростання ролі інформатизації не викликає сумнівів. Протягом чотирьох днів учасники конференції обмінювалися досвідом застосування найактуальніших інструментів захисту інформації, обговорювали механізми найбільш ефективних рішень запобігання кіберзагрозам.

Традиційно конференція проходила на базі туристичного комплексу Європейського університету «Едельвейс» у Карпатах. Крім наукової, захід мав розважально-пізнавальну програму: катання на лижах, турнір з футболу та шахів, вечір української пісні, гру в мафію, екскурсію до водопаду Шипіт та на гору Гимбу.

За результатами конференції підготовлено збірник матеріалів.

Посилання на збірник матеріалів

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard