Вгору
  • Україна та Європа – доленосний крок назустріч!!!
  •  

Сьогодні 21 березня 2014 року у Брюсселі відбулося підписання політичного розділу Угоди про асоціацію Європейський союз-Україна.

Підписи під екземплярами документів поставили Арсеній Яценюк, голова Європейської Ради Герман ван Ромпей, глава Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу й керівники 28 країн Європейського союзу.

Наявність демократичних інституцій, верховенство права, захист прав та свобод громадян, фактична реалізація доступу до влади пересічного громадянина є невід’ємними принципами європейської спільноти. Тому дана подія демонструє цивілізаційний вибір України на користь вищезазначених принципів.

Враховуючи історичні зв’язки України з країнами Європи, що ґрунтуються на спільних цінностях, зокрема на повазі до демократичних принципів, верховенстві права, прав людини і основоположних свобод, в тому числі прав осіб, які належать до національних меншин та повазі до людської гідності маємо надію на розвиток демократичної, незалежної, суверенної української держави у великій європейській сім’ї !

Колектив та студентський парламент
Європейського університету.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard