Вгору
  • Увага, семінар!
  •  

30 листопада 2018 року в Європейському університеті за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності  в черговий раз було проведено семінар «Сучасні вимоги до вдосконалення діяльності архівного підрозділу установи». На цей раз учасниками семінару стали провідні фахівці  та керівники підрозділів Управлінь справами банківських установ України, особливо активними були представники АК «Укрексімбанк» та акціонерного банку «Січ».

Організатором семінару виступила кафедра документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету.

Беручи до уваги важливість зазначених заходів щодо реалізації державних завдань підвищення рівня архівної справи, переходу на електронний документообіг на всіх рівнях управління, запрошуємо працівників  архівних підрозділів та служб діловодства взяти участь в черговому семінарі, який відбудеться 21 грудня цього року.

Семінари проводять досвідчені викладачі Європейського університету за участі наукових співробітників НАН України, фахівці Головного архівного управління Міністерства юстиції України

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard