Вгору
  • В Європейському університеті пройшли Вернадські наукові читання
  •  

5 квітня 2021 року на базі Європейського університету кафедрою соціально-політичних дисциплін були проведені Вернадські наукові читання, присвячені річниці створення Національної академії наук України та 158-річчю першого президента Академії Володимира Вернадського.

На початку засідання учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять професора Івана Івановича Тимошенка, українського науковця, історика, співзасновника та ректора Європейського університету.

Науковий захід відбувся у форматі пленарного засідання, учасники якого ознайомилися з основними положеннями вчення В. Вернадського про ноосферу, «живу речовину», біосферу, а також з історією створення Української академії наук, її науковими школами та основними досягненнями світового рівня.

 

У подальшому аспіранти й студенти мали можливість виступити з науковими доповідями та презентаціями. Спираючись на вчення В.Вернадського про ноосферу молоді науковці здійснили спробу висвітлили питання публічної дипломатії як елементу стратегічних комунікацій держави, соціальних медіа і президентських виборів у Польщі 2020, участь Швеції в євроінтеграційних процесах, політику США в Іраку на початку президентства Джорджа Буша.

 

Європейський університет продовжуватиме практику подібних наукових заходів і запрошує молодих вчених різних закладів вищої освіти до продуктивної співпраці.

 

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard