Вгору
  • В Європейському університеті відбулася VІІ Всеукраїнська правнича школа з судочинства
  •  
«Особливості судового адміністрування». Захід був організований Коорднаційною радою, молодих юристів України юридичним факультетом Європейського університету за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту «Справедливе правосуддя».

Учасниками заходу стали 70 студентів та молодих юристів зі всієї України, що пройшли відбір. З вітальним словом до учасників звернулися Которобай Євген – заступник голови КРМЮ та Тимошенко Максим – заступник голови КРМЮ.

Концепцією школи було визначено, що учасники мали змогу пройти майстер-класи від фахівців в галузі права та працівників судів: Ольги Ніколаєвої – Радника з правових питань Проекту USAID «Справедливе правосуддя»; Марини Руденко – Радника з питань роботи з громадянським суспільством Проекту USAID «Справедливе правосуддя; Андрія Кармазіна – керівник апарату Господарського суду Київської області; Ольги Какауліної – Президент Всеукраїнської Громадської організації "Асоціація сприяння судовому адмініструванню", працівник ДСА України.

Захід пройшов досить інтенсивно та мав багато дискусій в рамках розвитку судової системи України. Дякуємо всім хто відвідав захід та доклав зусиль для його реалізації. Запрошуємо Вас до участі в заходах нашого факультету.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard