Вгору
  • В Європейському університеті відбулися Вернадські наукові читання
  •  

29 березня в Європейському університеті відбулися Вернадські наукові читання, присвячені 100-річчю Національної академії наук України та 155-річчю видатного вченого, першого президента Академії — Володимира Вернадського.

Від імені учасників Читань кращі студенти, магістранти та аспіранти на чолі із Студентською радою поклали квіти до пам'ятника академіка Вернадського.

На пленарному засіданні учасники ознайомилися з історією створення Української академії наук, її науковими школами. Дізналися про  президентів Академії та викликами що постають перед українською наукою сьогодні. Окрему увагу було зосереджено на основних положеннях вчення В. Вернадського про “живу речовину”, біосферу та ноосферу. Під час дискусії відбулася бліц-вікторина на знання винаходів українських вчених.

На секційних засіданнях “Використання інформаційних ресурсів в економічних дослідженнях” та “Інформаційне забезпечення правоохоронної діяльності” студенти обговорили сучасні концепції модернізації економічних систем, проблеми глобалізації світової економіки, методологічні засади правових досліджень. На секції “Застосування хмарних технологій” студенти  ознайомилися з можливостями комп'ютерної візуалізації даних як інструментом підвищення ефективності наукових досліджень та застосування хмарних технологій у розвитку техносфери майбутнього.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard