Вгору
  • В Європейському університеті відбулося завершення серії регіональних семінарів НАЗЯВО
  •  

Будь-яка велика справа добігає кінця. Успішне завершення серії регіональних семінарів для експертів з акредитації освітніх програм та членів Галузевих експертних рад від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбулося 3 лютого, у Києві, в концертній залі Європейського університету. Семінари розпочалися у День соборності України, вони живим ланцюгом охопили п`ять міст: Київ, Дніпро, Харків, Одесу та Львів.

Без комунікації між «агентами змін» з усіх регіонів та Національним агентством неможливий успішний процес оцінювання освітніх програм. Кожен з експертів та членів Галузевої експертної ради має свої запити, тому провести серію заходів, що дозволяє максимально охопити всі відповіді, дізнатися думку стосовно усіх процесів за допомогою інтерактиву – неабияке завдання для Національного агентства. Проте важкі завдання не лякають команду спікерів: Сергія Квіта, Івана Назарова Иван Назаров, Наталію Стукало, Андрія Бутенка, Олену Єременко та Михайла Винницького.

Серія семінарів завершена, проте шлях до суттєвих змін триває і саме від кожного з учасників процесу залежить його успішність.

Текст та фото НАЗЯВО

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard