Вгору
 • Весняне турне, або бенефіс грації & мужності
 •  

picКалендарна весна, успішно конкуруючи з лютневою кригою, прагне якомога швидше змінити чорно-білі барви зими на весняне розмаїття кольорів.

У дні початку оновлення природи, 3 березня 2011 року, у ПВНЗ «Європейський університет» відбувся фінальний тур конкурсу краси «Міс та Містер Європейського університету – 2011», який судило авторитетне журі:

 • Руслан Гурак - Голова журі, проректор з фінансово-правових питань Європейського університету
 • Олеся Кириченко - дизайнер одягу Модного Дому «КАSТА'»
 • Марія Пруцакова - директор молодіжного туристичного агентства «SТАRТRAVEL»
 • Денис Кіш - генеральний директор компанії «Shaden group»
 • Павло Кочерженко - головний редактор Інтернет ресурсу «Shopper.UA»
 • Андрій Тимошенко - заступник начальника планово-фінансового відділу Європейського університету
 • Катерина Марченко - студентка ІV-го курсу, «Міс Європейського університету - 2010»
 • Гуман Іманіан - студент ІІ-го курсу, «Містер Європейського університету - 2010»

pic pic pic

Цьогорічний захід, присвячений 20-річчю Європейського університету, зібрав шанувальників краси і мистецтва у затишній Концертній залі, запросивши усіх до захоплюючої і сповненої пригод уявної подорожі навколо світу.

У першому конкурсі-дефіле кожен із 25 учасників мав продемонструвати художній смак й артистизм, навички танцювальних па та вміння втілюватися в образ представника однієї з країн світу. Знання специфіки національного мовленнєвого етикету і традиційне вбрання конкурсантів створили колорит різнобарв'я культур і звичаїв сучасності.

pic pic pic

Продовжуючи подорож навколо світу, глядачі і дівчата-учасниці опинилися у вишуканій Франції, де дотепер джерелом натхнення модельєрів і косметологів є жінки. Неповторні рухи «європейських» бізнес-лайф викликали хвилю оплесків присутніх і високі бали журі.

А на сміливих претендентів на титул «Містера» очікували випробування фізичної витривалості у Греції – батьківщині Олімпійських ігор та славетних героїв античності.

Подорож тривала, і вже час зняти напруження і…зайвий одяг, адже дівчата та хлопці-конкурсанти отримали запрошення на Гавайську вечірку, ритми якої дозволили розкрити всі приховані пристрасті і почуття.

pic pic pic

І традиційно останнім було дефіле у вечірньому вбранні: галантні кавалери і граціозні дами закружляли у хвилях вальсу аристократичного Відня.

Ось і закінчилась насичена емоціями та враженнями подорож навколо світу. Час підводити підсумки і визначитись з переможцями.

Голова журі – проректор з фінансово-правових питань Європейського університету – Руслан Гурак оголосив їх імена: титул «Міс Європейського університету – 2011» отримала ТАРХОВА КРИСТИНА, студентка І курсу юридичного факультету, титул «Містер Європейського університету – 2011» – студент І курсу Бізнес-коледжу ДЕРЕВЕНСЬКИЙ АНДРІЙ.

pic pic pic

Завдяки спонсорам заходу, а саме: молодіжного агентства подорожей «STARTRAVEL», провідника у світі покупок «Shopper.Ua», компанії «Shaden group», FIJI Beauty Art Center і генерального спонсора – ректора Європейського університету професора Івана Івановича Тимошенка кожен із учасників фінального конкурсу отримав подарунки та сертифікати на знижки в оплаті за навчання на 2011-2012 н. р.

Отже, позитивну атмосферу конкурсу створило гармонійне поєднання дівочої тендітності і чоловічої мужності, нерозкритих талантів і реалізованого натхнення, інтелекту і краси, що й стали стимулом до подорожі навколо світу.

 • fb
 • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard