Вгору
  • Відбулась зустріч з народними депутатами України Олегом Валерійовичем Ляшком та Віктором Валерійовичем Галасюком
  •  

pic10 березня, в Європейському університеті відбулася зустріч студентів та професорсько-викладацького складу з Олегом Валерійовичем Ляшком – народним депутатом України, Головою депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка, та Віктором Валерійовичем Галасюком - народним депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

pic pic pic

Під час спілкування зі студентами піднімались дуже гострі питання економічного та політичного розвитку України. Наші гості були єдині стосовно пріоритетного розвитку української промисловості, створення нових робочих місць, зниження податкового тягаря для бізнесу, тощо.

pic pic pic

На закінчення, Олег Ляшко закликав студентів Європейського університету багато працювати, вчитись і покладатись у своєму житті лише на власні сили.

pic pic pic

Після спілкування зі студентами розпочався круглий стіл: «Проблеми розвитку бізнесу в Святошинському районі та місті Києві», на який було запрошено керівників провідних підприємств Києва. Відбулась доволі відверта і професійна розмова стосовно проблем з якими стикаються підприємці та промисловці нашої столиці. Олег Валерійович Ляшко, Віктор Валерійович Галасюк та Валерій Миколайович Вощевський (екс-віце-прем’єр-міністр України з питань інфраструктури) запевнили учасників круглого столу, що зроблять все можливе для підтримки вітчизняних виробників.

Сюжет каналу «Україна» в сервісі YouTube.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard