Вгору
  • Відбулася освітня онлайн конференція «Один пояс — один шлях» щодо співпраці в галузі освіти Альянсу України та Китаю
  •  

ПВНЗ «Європейський університет» продовжує зміцнювати співпрацю в галузі освіти з Китайською Народною Республікою. Так, 16 грудня 2020 року за ініціативи та сприяння Українсько-китайської торгової асоціації, відбулася онлайн освітня конференція Альянсу «Один пояс — один шлях».

 

Конференція посприяла конструктивному обміну думками з актуальних питань налагодження співпраці. Спікерами виступили очільники кращих закладів вищої та середньої освіти Китаю та України. 

 

У заході від ПВНЗ «Європейський університет» взяли участь Тимошенко Максим Олександрович – проректор з юридичних питань та міжнародних зв’язків, Маленовський Юрій Леонідович – директор Міжнародного освітньо-підготовчого центру, Шиян  Оксана Миколаївна – декан факультету економіки та менеджменту, Кургузенкова Людмила Анатоліївна – декан факультету інформаційних систем та технологій.

 

Конференцію відкрив Президент Українсько-китайської торгової асоціації пан Чень Чжунфен, який охарактеризував стан співпраці в галузі  освіти між Китаєм та Україною в межах Альянсу.

 

Пан Чень Чжунфен зазначив, що важливими пріоритетами в умовах сьогодення є інновації  у сфері освіти, зокрема, звернув увагу учасників конференції на передовий досвід ПВНЗ «Європейський університет» у створенні і успішній  реалізації моделі дистанційного навчання студентів із Китаю під час світової пандемії COVID-19.

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard