Вгору
  • Відзначення Міжнародного Дня рідної мови в ПВНЗ "Європейський університет"
  •  

У рамках заходів, присвячених Міжнародному Дню рідної мови у Приватному вищому начальному закладі «Європейський університет»  18 лютого 2020 року було проведено мовний конкурс з написання есе на тему: «Що таке мовна байдужість?».

У своїх творах більшість студентів гр. 012 зазначили, що мовна байдужість – це неповага до самого себе першою чергою. Людина повинна  розуміти, що кожну мову треба адекватно сприймати і поважати, адже вона по-своєму цікава й унікальна.

Студенти акцентували увагу на тому, що уміння правильно говорити та писати – це крок до розуміння та усвідомлення того, що будь-яка мова є культурною спадщиною людства.

Цього ж дня студенти факультету інформаційних систем і технологій університету та Бізнес-коледжу у супроводі ст. викладача кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності к.філ.н. Даценко Я.В. відвідали літературний музей шістдесятництва. У студентів викликали захоплення  експозиції музею, в яких  було представлено оригінальні документи: фотографії шістдесятників, меморіальні речі, твори митців. Адже важко уявити, як можна виростити покоління патріотів нашої держави без творчості  Василя Симоненка, Ліни Костенко, Василя Стуса, Григіра Тютюнника та інших українських митців .

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard