Вгору
  • Викладачі Європейського університету - учасники тренінгу в рамках пілотного проєкту YEP «Підприємницький університет»
  •  

26-28 серпня викладачі Європейського університету та його Львівської і Криворізької філій пройшли тренінг, аби вже з 1 вересня викладати курс "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” в рамках проєкту “Підприємницький університет”.

Це програма, рецензована колегами з Естонії, США та Ізраїлю, підтримана численними партнерами та державою — Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.

Впровадження навчальної дисципліни у партнерстві з YEP дозволить гарантувати якість викладання, постійну підтримку кваліфікації викладачів, перспективи для студентів продовжити розвиток своїх проектів після закінчення семестру в рамках інкубаційної або преакселераційної програми YEP та партнерських акселераторів. Студенти зможуть легко та без ризиків спробувати себе у підприємництві, відчути себе частиною стартап екосистеми і підготувати свій стартап до етапу виходу на ринок чи пошуку перших інвестицій.

Попереду важлива і відповідальна робота, але впевнені, що ми впораємося, адже мета того варта — розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard