Вгору
  • Викладачі Європейського університету долучилися до обговорення пріоритетних напрямів інноваційної у закладах вищої освіти
  •  

Викладачі Європейського університету взяли участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інноваційної діяльності та трансферу технологій – від теорії до практики», яка проходила 23–27 червня 2019 р. в смт. Сергіївка Одеської області. Даний захід ініційовано та організовано  Міністерством освіти і науки України та Державною науковою установою «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації».

В рамках конференції відбулося обговорення практичних кроків щодо створення міжрегіональної мережі трансферу технологій, проблем нормативно-правового та фінансового забезпечення інноваційної  діяльності в Україні. Декани факультетів Європейського університету Кургузенкова Л. А. (ф-т інформаційних систем та технологій) та Харчук Т.В. (факультет економіки та менеджменту) поділилися з учасниками конференції досвідом розвитку академічного підприємництва і впровадження інноваційних технологій індивідуалізації освіти в нашому ЗВО.

Такого роду заходи сприяють визначенню шляхів розв’язання економічних і соціальних питань з проблематики інноваційної діяльності як фактора європейської інтеграції, реалізації інноваційних пріоритетів у закладах вищої освіти.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard