Вгору
  • Викладачі Європейського університету взяли участь у воркшопі з ArcGIS в рамках співпраці з Міжнародною академією геоінформатики
  •  

22 квітня 2021 року викладачі Європейського університету в рамках співпраці з Міжнародною академією геоінформатики взяли участь у воркшопі "Творчість в ArcGIS". Серед учасників були представники навчальних закладів Європейського Союзу. Цей воркшоп став наступним кроком у вивченні можливостей ArcGIS OnLinе для проектування власного простору і майбутнього.

Організатор заходу, віце-президент Міжнародної академії геоінформатики Іван Галенко привітав учасників із знаковими подіями, які символічно співпали у календарі з Днем Землі та  Міжнародним днем дівчат в інформаційно-комунікативних технологіях.

Учасники отримали можливість використати індивідуальний доступ до ArcGIS OnLine, визначити власну ідею ГІС-проекту, обмінятися контактами між українськими та литовськими партнерами. Представник Львівського ліцею імені Героїв Крут продемонстрував можливість спільного розроблення проекту за темою “Видатні діячі України”. Особлива увага приділялася орієнтуванню на особливості сприйняття інформації молоддю - простота, візуалізація та спільне управління.

Європейський університет активно підтримує впровадження геоінформаційних технологій в навчальний процес, створення спільних креативних проектів та стартапів у сфері ІТ та кібербезпеки. Велика увага надається також використанню нових технологій ГІС у національно-патріотичному вихованні,  зокрема у таких молодіжних масштабних заходах як “Джура” та “Кіберджура”. 

Детальніше про захід: https://youtu.be/KfHQkH0fdkg

    

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard