Вгору
  • Вітаємо!
  •  

РЕКТОРАТ ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

поздоровляє з 20-річчям РОБОТИ В УНІВЕРСИТЕТІ

завідувача кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності
проф. ПАЛЕХУ ЮРІЯ ІВАНОВИЧА

За час роботи в навчальному закладі Палеха Юрій Іванович обіймав посади проректора з заочної і дистанційної освіти та регіонального розвитку, проректора з рекламної, видавничої та інформаційної діяльності, працював директором видавничо-інформаційного комплексу університету, яким за 10 років було підготовлено біля  80 найменувань навчальних посібників та підручників, був шеф-редактором студентського інформаційно-розважального журналу «Student’s life».

Обіймав посади декана факультету практичного підприємства, виконував обов’язки відповідального секретаря приймальної комісії університету,  організував впро­вадження у навчальному закладі Моделі досконалості за вимогами міжнародного стандарту з управління якістю ISO – 9001 «Total quality management». За поданими матеріалами. Європейський університет відзначено сер­тифікатом «Визнання досконалості в Україні», ви­знано Лауреатом XI Всеукраїнського конкурсу з якості й нагоро­джено сертифікатом «Визнання досконалості в Європі»..

З 2013 року обіймає посаду завідувача кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності, якою підготовлено більш 1000 випускників документознавців, інформаційних аналітиків, обраний заступником голови підсекції науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України за спеціальністю «029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

За роки роботи в університеті  Палеха Ю.І. підготовлено і видано 65 найменувань навчальних посібників та підручників, опубліковано більш 300 наукових та навчально-практичних статей. 

Вітаючи Юрія Івановича з 20-річним ювілеєм бажаємо довгих років життя, сил і наснаги. Щастя, здоров’я та плідно працювати, збагачуючи своєю мудрістю і знаннями молоді покоління українців!

Ректорат

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard