Вгору
  • Вітаємо Святійшого Патріарха Філарета з Ювілеєм!
  •  

23 січня Україна святкувала ювілей Героя України, Святійшого Патріарха Філарета. Колектив та студенти Європейського університету надіслали вітальну адресу, висловивши глибоку повагу та вдячність його Святості, який завжди був і залишається духовним наставником нашого університету та побажали Патріарху міцного здоров’я, радості і Божої ласки !

 Відзначаючи величезний історичний вклад Святійшого Патріарха у становлення незалежної Православної Церкви України, його багаторічні зусилля у боротьбі за духовне відродження української нації та розбудові незалежної України, Координаційна Рада Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності нагородила Святійшого Патріарха Філарета Почесною відзнакою у вигляді ордену  "За духовне відродження нації".

Нагороду та постанову про нагородження за підписом голови Асоціації, ректора Європейського університету професора І.І.Тимошенка вручили перший проректор професор З.І. Тимошенко та проректор з науково-педагогічної роботи та довузівської підготовки професор О.І.Тимошенко.

Відеоматеріали:

  1. З виступу Патріарха частина 1
  2. З виступу Патріарха частина 2
  3. Фільм до 90-літнього ювілею Святійшого Патріарха Філарета
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard