Вгору
  • Візит делегації Внутрішньомонгольського класичного університету
    (Китайська Народна Республіка)
  •  

pic10 вересня 2010 року в Європейському університеті перебувала делегація з Китайської Народної Республіки на чолі з ректором Внутрішньо- монгольського класичного університету, професором Дегангом Гуо. Під час зустрічі з ректором Європейського університету, професором Іваном Івановичем Тимошенком, була отримана домовленість щодо розробки спільних програм підготовки фахівців з економіки та комп'ютерних наук. Китайська делегація ознайомилась з навчальною та науковою діяльністю університету, підготовкою фахівців з бакалаврських та магістерських програм.

picНа зустрічі були також присутні: перший проректор Європейського університету, професор Зоя Іванівна Тимошенко, проректор з міжнародних зв'язків, доцент Серафіма Тимофіївна Різниченко та президент міжнародної асоціації випускників вищих навчальних закладів України Василь Петрович Шик.

По завершенню зустрічі, сторони домовились про візит делегації Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності на чолі з її головою професором І.І. Тимошенком до Внутрішньомонгольського класичного університету в травні 2011 року.

В найближчий час буде підписаний договір про співпрацю між Європейським та Внутрішньомонгольським класичним університетом.


pic pic pic

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard