Вгору
 • XVI Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти»
 •  

pic25 листопада 2010р. в Європейському університеті (м. Київ) відбулася XVI Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики і освіти".

Метою конференції було ознайомлення її учасників з існуючими новітніми інформаційними технологіями; перспективними методами та засобами дистанційного навчання; науковими, технічними, правовими аспектами інформаційної діяльності і захисту інформації.

Під час проведення пленарного засідання відбувалась online-трансляція через сайт Європейського університету та відбулися виступи представників філій за допомогою програмного засобу - Відеопорт.

picpicpic

У проведенні конференції взяли участь науковці Європейського університету, у тому числі і представники Пирятинської, Рівненської, Черкаської, Уманської, Донецької та Конотопської філій Європейського університету. Також понад 50 представників з інших вищих навчальних закладів та дослідницьких установ України: Національного транспортного університету, Київського національного університету ім. Шевченка, Національного авіаційного університету, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Українського науково-дослідницького інституту системних досліджень, стабілізації та розвитку економіки України, Українського наукового центру розвитку інформаційних технологій. В ході конференції приймали участь також представники країн Росії, Польщі, Естонії, Ірану.

  На пленарному засіданні виступили представники вищих навчальних закладів та провідних фірм з ІТ-технологій, такі як:
 • picТомашевський В.М., д.т.н., професор НТУ КПІ,
 • Мельник В. М., д.т.н., професор, зав. кафедри фінансів і банківської справи Європейського університету
 • Метьолкін Н.В., менеджер по роботі з партнерами ООО «ЦТП «Доктор Веб»
 • Безмалий В.Ф., редактор журналу Windows IT PRO/RE
 • Терещенко В.М. к.ф-м.н., доцент Київського національного університету
 • Riahi Reza, Petrorakhsh Pasargad Company(Iran)

В ході проведення конференції були висвітлені основні проблеми та шляхи побудови інформаційного суспільства в Україні, перспективні методи і засоби дистанційного навчання, проаналізовані та досліджені інтелектуальні засоби підтримки прийняття рішень в складних економічних системах.

До початку відкриття конференції був виданий збірник наукових праць (в 2-х томах), який поширився серед учасників.

picpicpic

 • fb
 • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard