Вгору
  • XXII всеукраїнська науково-практична конференція «Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах Європейської інтеграції»
  •  

18 квітня 2019 року Асоціацією навчальних закладів України приватної форми власності, Європейським університетом та Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова було проведено щорічну XXIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «МОЛОДЬ, ОСВІТА, НАУКА, КУЛЬТУРА І НАЦІОНАЛЬНА САМОСВІДОМІСТЬ В УМОВАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ».

Вже двадцять друга весна збирає у Європейському університеті студентів, аспірантів, молодих науковців з усієї країни. Цього року у роботі конференції взяли участь понад 120 дослідників з 17-ти вищих навчальних закладів і 3-х шкіл.

З вітальним словом до учасників  конференції звернувся голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, ректор Європейського університету, професор Іван Іванович Тимошенко, який зазначив, що за роки проведення конференції в ній представили свої наукові розвідки біля 8000 молодих дослідників, видано 63 томи збірників тез. Європейський університет пишається цим.

З привітанням від ректора Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, академіка НАПН України Віктора Петровича Андрущенко до учасників звернувся проректор з наукової роботи професор Торбін Григорій Мирославович.

Після пленарного засідання робота була продовжена на секційних засіданнях. Всі учасники отримали сертифікати, а найкращі були нагороджені грамотами. За матеріалами конференції буде сформовано і видано науковий збірник.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard