Вгору
  • Які знання, компетенції та навички необхідні майбутнім IT фахівцям: навчальна практика від міжнародної компанії «ЕРАМ» в Європейському університеті
  •  

27 листопада 2018 року в рамках навчальної практики для студентів університету фахівці міжнародної ІТ компанії провели тренінг «ЕРАМ» на тему «Як розпочати кар’єру розробника програмного забезпечення».

Які перспективні напрями в сфері ІТ та найпопулярніші мови програмування? Які скіли(компетенції) знань та вектори розвитку сучасного ІТ фахівця? Чому командна взаємодія та навички комунікації є важливими складовими ефективного процесу розробки проектів? Знання яких новітніх програмних продуктів необхідні сучасному  ІТ спеціалісту?На ці та багато інших актуальних професійних питань отримали відповіді студенти Європейського університету в рамках проведеного івенту.

Корисною для студентів була інформація про матрицю компетентностей Soft skills Нard skills розробників програмного забезпечення, яку використовують роботодавці  при прийнятті рішення щодо прийому на роботу. Ментори акцентували увагу на тому, що використання принципів стрес-менеджменту та тайм-менеджменту допоможе фахівцям орієнтуватися в умовах стрімкого розвитку ІТ сфери.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard