Вгору
  • З Міжнародним днем захисту дітей!
  •  

З Міжнародним днем захисту дітей, друзі!

Діти - наше майбутнє. Тож цей день - нагода замислитись над питанням, яким змістом ми насичуємо своє майбутнє, чи буде воно сповнене відповідальності, любові та підтримки.

Давайте діяти так, щоб маленькі оченята світилися радістю та цікавістю до світу, щоб допитливі голівки вчилися шукати відповіді разом з нами, щоб маленькі вушка частіше чули, як звучить розуміння, а маленькі серця зустрічали новий день з захопливим очікуванням нових відкриттів.

 

Довідка:

Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, ухваленої 1924-го року, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard