Вгору
  • Захід до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки
  •  

25 лютого 2021 року для студентів університету   був організований захід  до 150-річчя  з  Дня народження Лесі Українки «В імені її - всі барви України».

«Від  часу Шевченкового «Поховайте та вставайте, кайдани  порвіте» Україна не  чула такого сильного, гарячого та поетичного слова, як із уст слабосилої  хорої  дівчини» (писав про Лесю Українку І.Франко).

Захід  відбувся  за підтримки адміністрації Європейського університету, кафедри інформаційної, бібліотечної, архівної справи та гуманітарних дисциплін, бібліотеки університету.

Була організована  виставка творів  Лесі Українки та періодичних науково-популярних видань про її творчість, яку  прикрасили світлини Лесі Українки.

В програмі заходу були: перегляд презентації про життя та творчість видатної поетеси, розповідь про роль сім’ї в формуванні творчої особистості Лесі Українки, про її перші вірші та  поетичний талант, обдарування – письменниця, музикант, художник, фольклорист, автор навчальної  літератури, перекладач, драматург (Козира Оксана Миколаївна),   Медвідь Людмила  Андріївна  розповіла  про стан шкільної науки того часу, особливості вивчення окремих предметів, творчі доробки Лариси Петрівни  Косач.

 Студенти з цікавістю  прийняли участь в вікторині «Чи знаємо  ми Лесю Українку», переглянули   мультфільм  за мотивами казки  «Мавка» та художній фільм  кіностудії ім. О.Довженка «Лісова пісня».

Видатні поети ніколи не залишають нас :

Вони відходять у безсмертя.
Не стерлась райдужна сторінка,
Не вмерла пісня лісова.
Безсмертна Леся Українка
Була і є, повік жива!
(О.Журлива)

  • Інші події
  •  
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard