Вгору
  • Зимова правнича школа Європейського університету
  •  

picЗавершився, ще один успішний проект Європейського університету організований спільно з Міністерством юстиції України, Координаційною радою молодих юристів України та за підтримки проекту USAID - "Справедливе правосуддя".

picУ високогір’ї українських Карпат на туристичній базі нашого університету "Едельвейс" півсотні молодих правників протягом семи днів пройшли десятки професійних тренінгів, мали змогу відвідати майстер-класи відомих адвокатів та практиків. Крім того взяли участь у тренувальній грі, що емітувала судове засідання організоване адвокатами Миколою Очкольдою, Антоном Куцом, Наталею Гульван.

picЗустрілися з керівниками головного управління юстиції у Закарпатській області - начальником головного управління Сергієм Губченком та заступником Маріанною Готрою.

Приємним сюрпризом для учасників стала зустріч з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.

А ще Зимова правнича школа це неймовірні творчі конкурси, баталії в сніжки, катання на лижах та сноубордах і незабутня дружня атмосфера.

pic pic pic
pic pic pic
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard