Вгору
  • Зустріч з послом Туркменістану Аннатойлойем Джораевичем Бегхановим та першим-секретарем посольства Махтумкулием Килсовичем Акмурадовим.
  •  

Для посилення зв’язків з Туркменістаном до Європейського університету прибули посол Туркменістану Аннатойлой Джораевич Бегханов та перший-секретар посольства Махтумкули Килсович Акмурадов.

На зустрічі обговорювались питання щодо навчання туркменістанських студентів у Європейському університеті, а також про організацію виставки досягнень Європейського університету в Туркменістані. Захід буде організований для ознайомлення з освітою, культурою і традиціями цієї країни, а також для набору громадян Туркменістану до лав студентів Європейського університету.

Делегація посольства ознайомилась з університетом і провела збори туркменістанських студентів.

Обидві сторони узгодили всі питання та погодились на плідну співпрацю.

На зустрічі були присутні:

Проректор университету, директор Навчально-наукового інституту права та безпеки підприємництва, директор гімназії «Євроленд» — Тимошенко Олена Іванівна Проректор з міжнародних зв’язків — Різниченко Серафіма Тимофіївна
Проректор з впровадження інформаційних технологій та декан факультету інформаційних систем і технологій - Оксіюк Олександр Глібович
Декан факультету економіки і менеджменту - Гривківська Оксана Василівна

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard