Вгору
  • Факультет інформаційних систем та технологій Європейського університету
  •  

м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в (каб.408)
Телефон/факс: (044) 424-13-86

Девіз університету: Вчись, працюючи!!!

Заклик  факультету: Запрограмуй себе на УСПІХ!...

ВІТАЄМО НА СТОРІНЦІ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

Факультету,  що зрощує  професіоналів IT-сфери ­–­  однієї з  найперспективніших галузей у світі і безумовного лідера по затребуваності фахівців.

Перспективна і  затребувана професія ІТ-спеціаліста стає все більш популярною і поширеною не випадково: інформаційні технології змінюють усі сфери життя і цей процес не зупинити. Повсякденними для кожного з нас стали хмарні технології, нескінченно швидкий інтернет і необмежений доступ до будь-якої інформації, десятки гігабайт якої вміщуються в невеликий кишеньковий гаджет. Такі  звичні види послуг як освіта і медичне обслуговування, фінансовий сервіс і здійснення покупок  переходять в цифровий формат і стають більш якісними і зручними.  Комп’ютеризованими нині є як побутові прилади, смартфони, автомобілі, так і космічні кораблі, роботи-хірурги тощо. На думку експертів, необхідність ІТ-рішень  у будь-якій сфері життєдіяльності людини призведе до  того, що через 10 років практично всі професії будуть пов’язані з ІТ-технологіями.

Отже, бути фахівцем ІТ-сфери – це актуально та перспективно. Тому, якщо ви любите комп'ютер, хочете отримувати високу заробітну плату, працюючи при цьому вдома або в офісі, якщо вам цікаво програмувати, створювати або супроводжувати сайти, займатися розробкою або обслуговуванням інформаційних мереж – станьте студентом факультету інформаційних систем і технологій Європейського університету, де вас навчать всьому тому, що дозволить вам бути конкурентним на ринку праці.

Факультет здійснює професійну підготовку ІТ-фахівців за наступними спеціальностями:

 

Освітній рівень Назва спеціальності Компетентності
«Бакалавр» 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Компетенції пошуку, аналізу, зберігання та передачі інформації; вміння створювати будь-які документи, в першу чергу управлінські та інформаційно-аналітичні; здатність підтримувати ділову комунікацію з усіма суб’єктами інформаційного ринку, клієнтами, партнерами, органами влади та управління, засобами масової інформації; здатність створювати та просувати на ринку інформаційні системи, продукти та послуги
121 «Програмна інженерія» Володіння мовами  та технологіями програмування, компетенції розробки інструментальних програм та програмних систем для вирішення задач різних предметних областей.
122 «Комп’ютерні науки» Компетенції проектування, розробки, впровадження та експлуатації інформаційно-управляючих систем, систем підтримки прийняття рішень та обробки інформації
«Магістр» 122 «Компютерні науки та інформаційні технології» Забезпечення потрібного рівня економічної ефективності експлуатаційних характеристик інформаційних управляючих технологій; експлуатація інформаційних управляючих стсьем та технологій; організація робіт зі створення інформаційних управляючих систем
124 «Системний аналіз» Володіння методами  імітаційного та інформаційного моделювання ситуацій, об’єктів і процесів з метою передбачення або вирішення проблем у будь-яких сферах з використанням сучасних інформаційних технологій

 

КЕРІВНИЦТВО ФАКУЛЬТЕТУ

Кургузенкова Людмила Анатоліївнадекан факультету інформаційних систем та технологій, кандидат економічних наук, доцент.  Має дві вищі освіти (технічну та економічну). Закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет». В університеті працює з 2003 року. Має багатий науково-педагогічній  та практичній   досвід у сферах педагогічної діяльності, управління персоналом та практичного підприємництва. Опубліковано понад 30 наукових та навчально-методичних праць.  Коло наукових інтересів: забезпечення соціальної відповідальності підприємств, сталий розвиток.

Галіцька Юлія Валеріївна – секретар деканату факультету.

СТРУКТУРА ФАКУЛЬТЕТУ

Факультет складається з двох кафедр, які забезпечують професійну підготовку студентів:

  • Кафедра інформаційних систем та математичних дисциплін;
  • Кафедра документознавства та інформаційної діяльності.

ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ

Освітній процес на факультеті  проходить у сучасно обладнаних комп'ютерних класах, з використанням  новітніх  електронних засобів, що дозволяє працювати зі студентами як очно, так і дистанційно в інтерактивному режимі.

З метою формування та розвитку практичних навичок, виконання навчальних, наукових проектів та практичної підготовки на факультеті діє інформаційно-технологічна лабораторія  FabLab.

Ким можуть працювати випускники факультету:

Технічний директор, ІТ-директор, програміст, адміністратор мереж, фахівець з компютерного моделювання.

Можливість отримання подвійного диплому.

Європейським університетом підписано договір  про співпрацю з Вищою Школою Бізнесу (Польща,  м. Домброва). Тепер студенти, що навчаються на спеціальностями «Компютерні науки» та «Програмна інженерія»  можуть проходити навчання у Польщі  та отримувати подвійний диплом двох університетів.

Парнтери факультету: з першого курсу навчання ви отримаєте можливість спілкування з фахівцями-практиками ІТ-компаній, які є партнерами нашого факультету. З четвертого курсу – матимете можливість проходження практики та працевлаштування, на практиці застосовуючи отримані знання та накопичуючи практичний досвід і трудовий стаж параллельно з навчанням, адже девіз нашого вузу: «Вчись, працюючи!».

КИМ ПРАЦЮЮТЬ СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ


Страутман Антон
Системний інженер компанії
 «Арт-комфорт»

Гвоздієвський Максим
Інженер-програміст
компанії «UTEK»

Гузенко Олег
Конструктор комп’ютерних систем
компанії «Про-електро»

Рудий Євген,
Розробник програмного забезпечення в міжнародних компаніях Linux, UNIX, Windows

ТОЖ ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ!
Ми навчимо вас працювати з сучасним софтом, допоможемо стати професіоналами у сфері програмування і зайняти своє місце в авангарді технічного прогресу!

 

Вартість навчання

Кваліфікаційний рівень Форма навчання
Денна Заочна
Бакалавр 7500 - 8000 6000 - 6600
Магістр 6500 - 12700 5000 - 11500

 

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard