Вгору
  • Кафедра фізичної та тактико-спеціальної підготовки
  •  

Кафедра створена в серпні 2001 року.

Навчальна дисципліна «Фізичне виховання» спрямоване на вирішення виховних та оздоровчих завдань фізичної культури, оволодіння необхідними знаннями, навичками й уміннями, методикою розвитку фізичних якостей, необхідних для зміцнення здоров’я, забезпечення здорового способу життя людини.

Завідуюча кафедри,старший викладач – Тихонькова Ірина Сергіївна. В 2006 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. З 2014 року є аспіранткою Академії педагогічних наук України на кафедрі теорії і методики виховання. Тема дисертаційного дослідження «Самоствердження старших підлітків у процесі спортивно-ігрової діяльності». Тренер студентської збірної з футзалу та футболу.

Кротов  Геннадій Валентинович –доцент кафедри, к.п.н., у 1990 році закінчив Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет; у 2010 р.Захистив дисертацію на здобуття наукового ступення кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання, тема «Фізична культура, основи здоров’я». Має понад 30 наукових праць.

Вареник Богдан Васильович –  старший викладач кафедри, у 1998 році закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України. Тренер з баскетболу та волейболу.

Хоходра Наталія Сергіївна – лаборант кафедри.

Закінчила у 2014 році ПВНЗ «Європейський університет»           

Шпак Ігор Леонідович – тренер-викладач, закінчив Національний університет фізичної культури та спорту.

До послуг студентів сучасні зали і кваліфіковані викладачі та тренері з різних видів спорту. Обладнання  залів постійно оновляється і відповідає вимогам сучасної спортивної практики.

Лише в 2011 році був відкритий новий тренажерний зал оснащений найсучаснішими тренажерами, що відповідають світовим стандартам у цій дисципліні.

Кафедра проводить спортивні вечори, в яких беруть участь українські зірки спорту, чемпіони Європи, світу, Олімпійських ігор та видатні тренери України.

Наша збірна з футболу багато разів приймала участь у міжвузівських турнірах з фут залу та футболу по м.  Київу.

Так у 2009, 2011 роках  на «Кубку Дружби» збірна команда університету зайняла ІІ призові місця, а в 2010 ріці вона здобула перемогу, зайнявши І місце.

Збірна команда студентів Грузії Європейського університету 18 грудня 2010 року зайняла ІІІ призове місце, а в 2012 році ІІ місце на міжнародному турнірі серед іноземних студентів, які навчаються в київських вищих навчальних закладах. У згаданому заході також приймали участь збірні команди студентів таких країн, як: Азербайджан, Туркменістан, Туреччина, Іран,  Камерун, Нігерія та Еквадор.

Щороку наші студенти беруть активну участь в урочистостях з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у всіх спортивно-масових заходах Святошинського району, які присвячені Міжнародному Дню сім’ї та молоді, в Міжнародному пробігу «Хрещата миля» та у Всеукраїнському Олімпійському дні – легкоатлетичному кросі.

11-13 червня 2015 року команда Європейськогоуніверситету  взяла участь у баскетбольному турнірі «KIEV SPARTAK OPEN».  Який  проходив м. Києві на базі спортивного комплексу Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Учасники турніру: НМУ ім. Богомольця, «КИЇВЕНЕРГО», Серійний завод «АНТОНОВ», Національна телекомпанія України, МТС - України.  Організатором змагань була  Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Наша команда посіла 1 місце в цьому турнірі.

25 червня 2016 команда Європейського університету брала участь в чемпіонаті України на човні дракона. Де зайняли третє місце в аматорській групі. Було всього 11 команд.

19.11.2016 року відбувся клубний чемпіонат України з багато повторного жиму, становій         тязі та армліфтингу. Команда Європейського університету зайняла 2 місце у чемпіонаті. Ми вітаємо студента 2 курсу 029 групи бізнес коледжу Європейського університету Шепелявого Дмитра, який зайняв 1 місце з 2-х видів чемпіонату (армліфтингу та становій тязі) і став дворазовим чемпіоном України. Вітаємо нашого студента, та бажаємо наснаги, здоров’я та майбутніх перемог.

Кафедра запрошує всіх абітурієнтів, студентів та викладачів до занять фізичною культурою і спортом у наших залах.

Тел. 405-11-43, E-mail: kafedra.fizkultury@yandex.ru


Набір, реєстрація
  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard