Вгору
  • Матеріально-технічна база
  •  

Європейський університет має повне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та наукової діяльності діяльності науково-практичних працівників та студентів.

Матеріально-технічна база (головний ВНЗ)Навчальний процес в університеті проводиться в 3-х навчальних корпусах: бул. Вернадського 16-в, вул.. Депутатська 15/17, бул. Кольцова 15-в.

Наявні приміщення відповідають санітарним нормам і правилам, державним будівельним нормам ДБН В 2.2-3-97 «Будинки та споруди навчальних закладів»

В навчальному процесі використовується комп’ютерна техніка.

Матеріально-технічна база (головний ВНЗ)Комп’ютерна мережа складається з комплексних комунікаційних структурованих систем зв’язку Європа CTSE (Communication Transport for Europe), розташованих у трьох навчальних корпусах і зв’язаних між собою оптоволоконними каналами передачі даних. Все це дозволило інформаційно об’єднати всі персональні комп’ютери, що задіяні в навчальному процесі в 17 комп’ютерних класах та комп’ютери в структурних підрозділах і забезпечити обмін інформацією між будь-якими точками мережі з високою швидкістю передачі даних (100 Мегабіт/сек. Через загальні файл сервери), а також вихід в мережу Internet-сервер, приєднаний до виділеного каналу.

В університеті для послуг студентів та викладачів створена бібліотека з читальними залами. В фонді бібліотеки близько 140000 примірників видань.

Бібліотека забезпечена сучасним комп’ютерним обладнанням (система «Ірбіс», електронний каталог, Internet).

Матеріально-технічна база (головний ВНЗ)В університеті створений і ефективно функціонує потужній видавничий центр «Пошук».

В корпусі №3 (бул. Кольцова, 15-в) функціонують спортивний зал та дві тренажерні зали, поряд з цим корпусом розташований спортивний майданчик.

В університеті в корпусі №2 (вул. Депутатська, 15/17) функціонує власна поліклініка, у корпусі №1 (бул. Вернадського 16-в) – медичний пункт.

Університет має власну їдальню, буфети для персоналу і студентів. Буфети функціонують в навчальних корпусах та гуртожитках.

Матеріально-технічна база (головний ВНЗ)В університеті активно працює культурно-мистецький центр. У корпусі №1 діє концертна зала.

Європейський університет має 2 гуртожитки (по вул. Ушакова, 8-а, вул. Литвиненко-Вольгемут, 1-г).

Студентські гуртожитки університету забезпечують житлом студентів, які навчаються в університеті та потребують житла. У всіх гуртожитках для проживання створені комфортні умови.

У вільний час мешканці гуртожитків мають можливість подивитись телевізор, відвідати студентське кафе, до послуг студентів – аптека, пральня, спортивні майданчики, тренажерні зали.

Діють медичні кабінети, де студенти можуть отримати медичну допомогу на високому кваліфікаційному рівні та прийняти фізіотерапевтичні процедури, ультрафіолетове опромінювання носа, горла; ультразвукові трав’яні інгаляції та інше.

Студенти мають можливість відпочити та оздоровитись на спортивній гірськолижній базі «Едельвейс» (в Закарпатській області) та базі відпочинку – «Озерне» (Київська область) та «Барвінок» (Полтавська область).

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard