Вгору
  • Гуртожитки Європейського університету
  •  

ПВНЗ «Європейський університет»  у м. Києві має два гуртожитки, три студентських кафе, магазини. Забезпеченість студентів гуртожитками — сповна.

 

Гуртожиток Гуртожиток Гуртожиток

 

Гуртожиток розташований за адресою (вул. Ушакова, 8a) розрахований на проживання студентів. У гуртожитку є: одно-, двох-, трьох-, чотирьох-, п’ятимісні кімнати; кухні, санітарні кімнати, душові; затишний хол, де завжди можна поспілкуватись з друзями.

Гуртожиток розташований за адресою (вул. Литвиненко-Вольгемут, 1г) розрахований на проживання студентів юридичного факультету та факультету безпеки підприємств.

Кількість спортивних залів — 4, загальна їх площа становить 350м2 , в тому числі: тренажерні зали — 2, зал східних єдиноборств — 1, ігровий — 1. Є свій стадіон, баскетбольні майданчики, база відпочинку в Карпатах «Едельвейс», спортивно оздоровчий комплекс «Озерне».

Спортивних секцій — 7: волейбол, баскетбол, шейпінг, спортивна гімнастика, тейквондо, атлетика, футбол.

У головному корпусі університету активно працює хореографічна студія (народні танці, брейк-данс, степ), інструментальний ансамбль та клуб бардівської пісні, команда клубу веселих та кмітливих, школа ведучих шоу та конкурсно-розважальних програм.

Активно діє студентське самоуправління: є свій президент, Студентський парламент, Євроклуб, клуб «Дебати», Клуб толкіністів, осередок Асоціації молодих політологів та політиків.

У складі університету є рекламна агенція, яка пропонує різноманітні екскурсії по Києву та інших цікавих місцях України, відпочинок у Карпатах, навчання в Англії тощо.

Новий студентський парламент робить все можливе, щоб активізувати студентське життя.

  • Останні новини
  •  
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard