Вгору
  • Закордонні партнери
  •  
Фінляндія Франція
Великобританія Німеччина
Нідерланди Бельгія
Люксембург Словаччина
Чехія Польща
Молдова Іран
Ірак Лівія
Йорданія Болгарія

ПВНЗ «Європейський університет» тісно співпрацює з Академією Бізнесу в Домброві Гурнічій (республіка Польща) у проведенні спільних наукових та науково-методичних заходів, обміні досвідом, організації міжвузівських та міжнародних конференцій, у підготовці публікацій за результатами спільних наукових досліджень.

Крім того, студенти ПВНЗ «Європейський університет»  мають можливість паралельно навчатися та одночасно отримати дипломи про вищу освіту у польському та українському університетах. Це стало можливим завдяки підписанню Угоди про запровадження бакалаврської та магістерської програм подвійних дипломів.

 Навчальний план цих програм відповідає всім європейським стандартам і вимогам, а викладання здійснюють провідні українські та європейські фахівці. Програми охоплюють також стажування та практику в провідних компаніях Європейського Союзу та України.

Академія Бізнесу в Домброві Гурнічій має всі ознаки найкращої міжнародної освіти – висококваліфікованих викладачів, досвід в міжнародних програмах обміну студентів (Erasmus+, DAAD, FSS), англомовні групи, співпрацює з більше, ніж 80 університетами світу.

Також в Академії Бізнесу студенти мають змогу отримати престижні IT сертифікати від Microsoft, Oracle, Cisco або попрактикуватися в великих польських компаніях.

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard