м.Київ, бульвар Академіка Вернадського, 16в (каб.408)
Телефон/факс: (044) 424-13-86
Якщо Ви цікавитесь ІТ технологіями, усвідомлюєте їх перспективність і беззаперечне лідерство у сучасному світі, плануєте побудувати успішну кар’єру у сфері ІТ – запрошуємо стати студентом факультету інформаційних технологій Європейського університету та отримати одну з найзатребуваніших та найбільш оплачуваних спеціальностей у світі!
Подивіться навколо. ІТ - всюди, вони стали невід’ємною частиною нашого життя. Будильник у смартфоні, який розбудив вас цього ранку; поїздка в школу або на роботу за переглядом сторінок у Фейсбук чи Інстаграм; їжа на вашому столі, яку ви купували з використанням безконтактної картки. ІТ нині в кожній галузі, від освіти до інженерії та розваг. Вони допомагають зберігати життєво важливі ресурси, створювати більш ефективні ліки і забезпечувати безпеку; запускати супутники як навколо Землі так і далеко в космос. І за кожним ІТ-додатком, кожною програмою, яку ми використовуємо та за всіма тими, які іще належить розробити, стоять розумні, творчі люди. IT люди. Отже, вивчаючи інформаційні технології в Європейському університеті, ви можете стати фахівцем, який проектує і створює системи, на які ми всі сподіваємося, які змінюють світ на краще.
В Європейському університеті застосовується комплексний гнучкий підхід до вивчення ІТ. Це означає, що під час навчального процесу ви отримаєте: широкий спектр знань, вмінь, навичок; гнучкість у виборі навчальних дисциплін; стажування в міжнародних ІТ компаніях; можливість створювати креативні інноваційні проекти; поєднувати навчання і роботу за фахом.
Ми - великі прихильники креативних форм навчання та навчання на практиці. Саме тому наші лекції та практикуми проходять не лише в аудиторіях, а й в Стартап клубі Європейського університету, креативній лабораторії Fab-Lab, в компаніях – партнерах факультету. Їх мета - придбання реальних навичок в області інформаційних технологій в реальних умовах і вилучення максимальної користі з практичного досвіду реалізації ІТ проектів.
Ми охоплюємо всі основні галузі ІТ - комп'ютерне програмне забезпечення, інформаційні системи, мобільні і хмарні обчислення, штучний інтелект, системи даних і безпеку, управління інформацією та знаннями. Паралельно з вивченням дисциплін із області ІТ ви можете вивчати дисципліни інших галузей, які вам подобаються: електронне урядування та електроннаа комерція, цифрова економіка, менеджмент комунікацій, дизайн мислення, моделювання навколишнього середовища тощо. З нами це можливо!
029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» базується на вивченні дисциплін, які забезпечують ґрунтовну підготовку у сфері управлінського, кадрового документознавства, електронного урядування, управління документаційними процесами в установах та організаціях, інформаційно-аналітичної діяльності, соціальних комунікацій тощо.
Дана спеціальність забезпечує здатність майбутніх фахівців працювати з сучасними системами інформаційного і технічного забезпечення у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи; розробляти управлінські документи згідно з чинними стандартами; організовувати роботу з документами в установах, організаціях, на підприємствах; проводити експертизу наукової та практичної цінності документної інформації, призначеної для сфери управління; впроваджувати прогресивні системи інформаційного забезпечення процесу управління.
Сфера професійної діяльності випускника зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»:
121 Інженерія програмного забезпечення:
Спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» базується на вивченні дисциплін, які забезпечують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, знання сучасних мов програмування, комп’ютерних мереж, тестування, операційних систем та інших, необхідних для роботи за обраним фахом.
Дана спеціальність спрямована на розробку веб-сайтів, 3D-моделей, комп’ютерних ігор, інформаційних систем різної складності, та інших прикладних програм. Випускники даного фаху мають можливість працювати в компаніях, що займаються сервісною або продуктовою розробкою, тестуванням програмного забезпечення різного призначенра інформаційних технолня.
Сфера професійної діяльності випускника зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»:
122 Комп'ютерні науки:
Спеціальність «Комп’ютерні науки» базується на вивченні дисциплін, які забезпечують знання у сферах програмування в об’єктно-орієнтованих середовищах; архітектури сучасних обчислювальних систем; використання сучасних алгоритмічних мов програмування; побудови та використання сучасних операційних систем; побудови баз даних, організації функціонування та проектування автоматизованих інформаційних систем; побудови систем штучного інтелекту та їх застосування в інтелектуальних системах прийняття рішень тощо.
Дана спеціальність спрямована на розробку механізмів і схем обробки інформації та представлення даних.
Сфера професійної діяльності випускника зі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки»:
Сертифікати ЗНО:
125 Кібербезпека:
Спеціальність «Кібербезпека» базується на вивченні дисциплін, які забезпечують знання сучасних методів захисту програмних продуктів, криптографії, гарантування безпеки Інтернету речей, тестування комп’ютерного устаткування, програм та даних та інших сучасних технологій.
Дана спеціальність спрямована на розробку механізмів проектування систем захисту інформації, організацію служби інформаційної безпеки та кіберзахисту підприємств, розроблення та обслуговування систем кіберзахисту тощо.
Сфера професійної діяльності випускника зі спеціальності 125 «Кібербезпека»:
Студенти старших курсів та випускники факультету працюють в компаніях як України, так і за її межами, зокрема: EPAM, GlobalLogic, Cisco, Luxoft, Infopulse, телеканал ICTV, телеканал «Україна» тощо.
Європейським університетом підписано договір про співпрацю з Академією «Вища школа бізнесу» (Польща, м. Домброва Гурніча), в рамках якого студенти факультету можуть паралельно навчатися в двох ЗВО та по закінченню навчання отримати два дипломи (України і Польщі).
Навчання за програмою подвійного диплому займає значно менше часу, ніж вивчення двох курсів окремо, що надає вам більше можливостей для швидкого старту в ІТ сфері та подальшого кар'єрного зростання.
Більш детально про програму подвійних дипломів можна дізнатися в деканаті нашого факультету. Це дозволяє вам одночасно вчитися на двох різних ступенях бакалавра,
Кургузенкова Людмила Анатоліївна – декан факультету інформаційних систем та технологій, кандидат економічних наук, доцент. Має дві вищі освіти (технічну та економічну). Закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет». В університеті працює з 2003 року. Має багатий науково-педагогічній та практичній досвід у сферах педагогічної діяльності, управління персоналом та практичного підприємництва. Опубліковано понад 45 наукових та навчально-методичних праць. Коло наукових інтересів: бізнес-аналіз, цифрова економіка.
Галіцька Юлія Валеріївна – секретар деканату факультету.
Факультет інформаційних систем та технологій складається з двох кафедр, які забезпечують професійну підготовку студентів:
Стартап клуб Європейського університету
Офіційна сторінка Європейського університету
Людмила Анатоліївна Кургузенкова