Вгору
 • Кафедра хореографії та музичного мистецтва
 •  

ВАС ВІТАЄ
КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА!

Тел. кафедри: (внутр. 255).
E-mail: allbestdance@gmail.com

 

Мистецтво сьогодні залишається цариною, в якій людина може виразити найглибші думки найпростішим чином (А.Енштейн), виразити навіть такі думки, які неможливо висловити (Й.В.Гете) та отримати відповідь на всі життєві питання.  «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток» (Б.Брехт).

Бути фахівцем
з музичного та хореографічного мистецтва  - це:

 • мати  різнопланову спеціальність,  яка дає можливість випускникові працювати у мистецькій, освітній, соціокультурній сфері: державних установах культури і мистецтва, приватних структурах;
 • відігравати незмінно важливу роль у будь-якій сфері людської діяльності, оскільки нині у світі силу має той, хто володіє творчими методами опанування життєвих колізій;
 • спосіб творчої реалізації та самовдосконалення: сьогодні немає нічого сильнішого й важливішого за  щирий прояв людських емоцій та почуттів, виражений засобами мистецтва та можливість психологічно впливати  на величезну кількість людей, на ціле суспільство, на думки кожного з нас.

Основною метою діяльності кафедри є:

 1. Виховання панорамного погляду на оточуючий світ, який формується художніми засобами культури, музичного та хореографічного мистецтва.
 2. Надання уміння використовувати культурно-мистецький потенціал і фахові знання для поєднання високого мистецтва та фахових бізнес-підходів до його презентації в сучасному суспільстві,  осмислення власної життєвої історії та місця в ньому творчих здібностей, зусиль та досягнень на шляху професійного кар’єрного становлення.

Підготовка кадрів зі спеціальності 024 «Хореографія» проводиться кафедрою хореографії та музичного мистецтва, яка створена у вересні 2012 року й функціонує у складі Інституту шоу-бізнесу Європейського університету. За період функціонування кафедри державні дипломи отримало більш ніж 200 фахівців.

Процес навчання на кафедрі базується на компетентнісному підході і поділяє філософію визначення вимог до фахівця, закладену в основу Болонського процесу та в міжнародному Проекті Європейської Комісії «Гармонізація освітніх структур в Європі» (Tuning Educational Structuresin Europe, TUNING).

Навчання  організовано за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

До спеціальних дисциплін підготовки фахівців віднесені:

перший (бакалаврський) рівень: теорія та практика викладання танцю (сучасна, бальна, народна, класична), теорія та методика викладання танцю (сучасна, бальна, народна, класична), мистецтво балетмейстера, композиція танцю, ансамбль, хореографічна спадщина, виробнича практика.

Можливі професії після закінчення навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти :

 • артист (танцювального ансамблю, танцювального і хорового колективу, ансамблю пісні і танцю та ін..);
 • артист балету (танцювального ансамблю, танцювального і хорового колективу, ансамблю пісні і танцю та ін..);
 • керівник студії, колективу (за видами мистецтва і народної творчості);
 • керівник хореографічного коллективу;
 • асистент балетмейстера;
 • методист навчального закладу початкової мистецької освіти та позашкільної освіти;
 • методист позашкільного закладу;
 • методист культурно-освітнього закладу;
 • репетитор з балету (танцювального ансамблю, танцювального і хорового колективу, ансамблю пісні і танцю та ін..)
 • вчитель хореографічних дисциплін

Кафедрою хореографії та музичного мистецтва  для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було підготовлено навчально-методичне забезпечення, базу вибіркових дисциплін з їх обгрунтуванням.

Навчально-методичне забезпечення ОС "Бакалавр"

База вибіркових дисциплін ОС "Бакалавр" з обгрунтуванням їх вибору

Навчальний план здобувачів вищої освіти ОП Хореографія 2017 (Оновлений для вступників 2016 року)

Навчальний план здобувачів вищої освіти ОП Хореографія 2019

Другий (магістерський) рівень: педагогіка та психологія викладання танцю, мистецтво балетмейстера, художня критика, історія естради, соціологія мистецтва, сценарна майстерність, сучасний менеджмент виконавських мистецтв, педагогічна та фахова практики. 

Випускники магістратури за  спеціальністю «Хореографія» зможуть у майбутньому займати  високооплачувані посади-професії,  що включені до рейтингу найпрестижніших.

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти мають можливість проходження виробничої, педагогічної та фахової практики у хореографічних колективах, танцювально-спортивних клубах, закладах початкової мистецької  та позашкільної освіти.

База проходження практик

 

Студенти та викладачі Інституту шоу-бізнесу зустрічаються з фахівцями у галузі культури та мистецтва у  Міжнародному танцювальному комплексі «Реліз», обговорюють проблеми фахової освіти, відвідують майстер-класи відомих артистів та хореографів.

Наші студенти та випускники успішно працюють в Україні та за кордоном.

Працюють в Одеському національному оперному театрі: студентка ІІІ курсу Чумакова Даріна, випускники Семенюк Тамара, Морозова Ірина.

Працюють в Одеському національному оперному театрі: студентка ІІІ курсу Чумакова Даріна, випускники Семенюк Тамара, Морозова Ірина.

Працюють у Харківському національному академічному театрі опери і балету: студенти І курсу другого( магістерського) рівня  Русіна Ксенія, Ронський Ростислав, випускник ОП Хореографія першого (бакалаврського) рівня Цаприка Костянтин.

Працюють у Національній опері України: студент І курсу другого( магістерського) рівня , випускник ОП Хореографія першого (бакалаврського)рівня Олійник Ілля, випускник  ОС Бакалавр та ОС Магістр - Білокриницький Максим.

Працюють у Львівському Національному театрі опери та балету: студентка ІУ курсу Косміна Дар’я, випускники  Барна Уляна, Бондар Анастасія, Омельченко Олександр  

Працюють за кордоном: випускник ОС Бакалавр Субботін Ігор, соліст балету Санкт-Петербургського театру балету Бориса Ейфмана; випускник ОС Бакалавр та ОС Магістр Беленко Тарас, соліст Берлінської опери.

СКЛАД КАФЕДРИ

Бублієнко Олександр Миколійович -  народний артист України.

Посада: завідувач кафедри

Стаж науково-педагогічної діяльності – 6 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: історія музики, теорія музики, історія естради, музичний зміст сучасної хореографії, етнографія.

Біографія: Отримавши освіту у Кивському національному університеті культури і мистецтв у 1997 році (спеціальність -народна художня творчість) О.М.Бублієнко працював як виконавець-соліст, організатор творчих колективів  «Горлиця- band» та  «G-ART всепоцимбалах», композитор, аранжувальник та суспільний діяч.

З 2013 року обіймає посаду завідувача кафедри хореографії та музичного мистецтва Інституту шоу-бізнесу, веде активну наукову, педагогічну та концертну діяльність. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр :

 1. Культура ФЛАМЕНКО: інноваційні підходи до хореографічної складової // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навчально-методичний посібник/Упорядник О.А.Плахотнюк. – Львів: СПОЛОМ, 2018.
 2. У складі музичного колективу «G-ART всепоцимбалах» підготовлено та проведено  більше ніж 200 волонтерських концертів для українських воїнів в зоні проведення АТО, 2014-2019рр.;
 3. Підготовка концертних програм для урядових урочистих заходів, офіційних дипломатичних прийомів, державних та міських святкових заходів, всеукраїнської премії "Людина Року", Національної книги рекордів України, рейтингових телепроектів, учасників самітів Президентів, 2014-2019рр.
 4. Концерти української музики на запрошення Міністру культури Китаю в Шанхаї, Концерти української музики на честь відкриття бюсту Т.Г.Шевченка в Афінах у складі офіційної урядової делегації,  Концерти української музики в історичному місті Несебр (Болгарія) у складі делегації українських діячів культури, Концертні тури з українською музикою з майстер-класами для молоді у Швейцарії, Німеччині, Франції, Швеції, Фінляндії, Бельгії,  2014-2019рр.
 5. Виступи на Міжнародних самітах силових структур, де отримали подяку від Міністра оборони США, 2014-2019р.
 6. Сольна та ансамблева програми виступів у Белграді на запрошення Посольства України в Сербії з нагоди 15 річниці встановлення дипломатичних зв"язків між країнами, 2019р. та ін.

 

Демещук Андрій Сергійович  - заслужений артист України

Посада: доцент кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 20 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: історія хореографічного мистецтва, хореографічна спадщина, дуетний танець , історико-побутовий танець, педагогіка та психологія викладання народного танцю, мистецтво балетмейстера, сучасна інтерпретація фольклору.

Біографія: з 2018 року займає посаду доцента кафедри хореографії та музичного мистецтва. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

Реалізовані творчі проекти:

 1. Дитяча хореографічна казка «Ніч усіх святих, або Щось пішло не так…» за участю учнів ДТС «Хорошки, м.Київ (03.11.2017р.)
 2. Дитяча хореографічна казка «Китайський Новий рік» за участю студентів КМАТ ім..Сержа Лифаря та  Інституту шоу-бізнесу Європейського університету, учнів ДТС «Хорошки», м.Київ (17.02.2018р.)
 3. Дитячий танцювальний спектакль «Коли мрії збуваються…» за участю учнів Київської дитячої школи українського танцю (09.12.2018).
 4. Дитячий танцювальний спектакль «Поїхали з нами …» за участю учнів Київської дитячої школи українського танцю «Барвіночок» (14.04.2019).

Проведення майстер-класів у якості інструктора:

 1. Майстер-класи з українського народно-сценічного танцю для українців Бразилії: м.Каскавел, м.Курітіба; лютий 2014р.
 2. Майстер-класи з українського народно-сценічного танцю у Канаді, м.Саскатут; липень-серпень 2017р.
 3. Майстер-класи з українського народно-сценічного танцю у Канаді, м.Саскатут; липень 2018р.
 4. Майстер-класи з українського народно-сценічного танцю у Канаді, м.Ванкувер, м.Едмонтон, м.Саскатут; липень-серпень 2019р.

Майстер клас для артистів Національного ансамблю танцю Аргентини (березень 2019, м.Буенос-Айрес)

 

Бобро Наталія Сергіївна

Посада: директор Інституту шоу-бізнесу

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 10 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: теорія та практика бального танцю, мистецтво балетмейстера (бальна хореографія) , теорія та методика викладання бального танцю , практика міжнародних змагань з бального спортивного танцю. Методика суддівства.

Біографія: Директор Інституту шоу-бізнесу з 2011 року, член експертної ради МОН України 2018-2019рр.

Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

Реалізовані творчі та бізнес-проекти:

 1. «Кубок на кращу студію України» Fairmont (2 рази на рік з 2007 по 2019 рр),
 2. Участь у Благодійному Віденському балі в колонному залі Київської державної адміністрації щорічно з 2017 р.
 3. Фестивалі щорічні: Kiev Open, Зимняя звезла, Dance Star Festival.
 4. Співпраця з компанією Sprix Токіо та RBSM школа (Мальта) 2015-2016рр.
 5. Власник та засновник відомого в Україні бренду ТМ Release www.release

Бобро Н.С. на  Міжнародних форумах 2019року

 

Кравчук Олена Геннадіївна – заступник директора Інституту шоу-бізнесу

Вчене звання: доцент кафедри хореографії

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Науково-педагогічний та практичний стаж діяльності – 35 років

Дисципліни, які викладає на кафедрі: психологія творчості, аналіз музичної драматургії балету, педагогічна практика, лекторська майстерність.

Біографія: Заступник директора Інституту шоу-бізнесу ПВНЗ «Європейський університет» з  2012р. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

 1. Kravchuk O. Muzyczne ksztalcenie baletmistrzów w kontekscie wspólczesnej filozofii / O. Kravchuk // Lwowsko-Rzeszowskie Zeszyty Naukowe (Львівсько-Ряшівські наукові зошити) Кultura – Sztuka – Edukacja – Terapia w perspektywie interdyscyplinarej. – Rzeszów ; Львів : Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego. – W. № 2, – 2014. – S. 225-232
 2. Музична освіта балетмейстера // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти: Збірник наукових праць. – Вип.19(24). – К.:НПУ,2015. – С.7-11.
 3. Музичне сприймання в структурі музикальності балетмейстера //Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. Серія: Педагогічні науки, 2018, Вип.2. – Бердянськ, БДПУ, 2018.
 4. Формування образу руху в процесі музичного сприйняття майбутнього балетмейстера // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навчально-методичний посібник/Упорядник О.А.Плахотнюк. – Львів: СПОЛОМ, 2018. – Ч.ІІ –С.276-284.: рис.,фотою – ISBN 978-966-919-345-2
 5. Формування образного мислення балетмейстера у контексті теорії циклічності мистецтва Ф.І.Шміта // Сучасне хореографічне мистецтво: підґрунтя, тенденції, перспективи розвитку: навчально-методичний посібник / Упорядник О.А.Плахотнюк. - Львів: СПОЛОМ, 2018. – Ч.ІІ – С.39-47: рис, фото. - ISBN 978-966-919-360-5

 

Сабодаш Вадим Миколайович  - заслужений артист України

Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 6 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: теорія та практика народного танцю, теорія та методика народного танцю, мистецтво балетмейстера, український танець, теорія та методика викладання народно-сценічного танцю.

Біографія: Викладач, згодом старший викладач кафедри з 2012 року. Член Національної хореографічної спілки України. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

Реалізовані творчі проекти:

Жовтень 2017. Участь у:

 1. ХІІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв ArsTalentFest-2017 (21-22.10.2017р., м.Київ);
 2. Благодійному Віденському балі в колонному залі Київської державної адміністрації, присвяченого програмі реабілітації учасників АТО, а також розвитку Київського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю;
 3. Художній програмі ХХУІ Фестивалю української культури на Підляшші «Підляська осінь 2017 (24-29.10.2017р., м.Бєльск Подляський, Бєлосток та ін.., Республіка Польська).

Листопад-грудень 2017р. Участь у:

 1. Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «У ритмах осені» (12.11.2017, м. Київ);
 2. Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Фуете 2017»(17-19.11.2017р, м.Київ);
 3. Ювілейному вечорі «Танець поколінь», присвяченому 80-річчу національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського;
 4. Просвітницькому лекторії «Світ танцю» в концертному залі Чернигівського обласного філармонічного центру фестивалів та концертних програм, грудень 2017.

Квітень-травень 2018р. Участь у:

 1. Концерті «Зірковий карнавал» з нагоди 150-річчя заснування Київського інституту музики імені Р.Глієра на сцені Національного палацу «Україна»;
 2. Авторський майстер-клас з народно-сценічного танцю за участю Муніципальної школи танцю «Паргод»,м.Беєр-Шева, Ізраїль927.09Ю2018Р, М.Київ, КМАТ імені С.Лифаря)

 

Бондур Сергій Олексійович – народний артист України

Посада: професор кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 6 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: теорія та практика класичного танцю, теорія та методика класичного танцю, мистецтво балетмейстера, педагогіка та психологія викладання класичного танцю, хореографічна спадщина, зарубіжний сучасний балет та новітні форми танцю, тенденції розвитку балетмейстерської діяльності.

Біографія: Член спілки театральних діячів України, Артист балету  - з 1982року. Репетитор НОУ – з 1988року. Педагогічна діяльність – з 1999року. Професор кафедри з 2012 року.

Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

 1. Методика викладання курсу «Мистецтво балетмейстера-репетитора» // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Серія 14. Теорія і методика мистецької освіти: Збірник наукових праць. – Вип.19(24). – К.:НПУ,2015. – С.147-150.
 2. Педагогічна майстерність педагога-репетитора //Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навчально-методичний посібник/Упорядник О.А.Плахотнюк. – Львів: СПОЛОМ, 2018. – Ч.ІІ –С.276-284.: рис.,фотою – ISBN 978-966-919-345-2

Створення хореографічних постановок:

 1. Балет «Коко Шанель, 20-й рік»(музика І.Стравинського) для Одеського національного театру опери та балету, 2015р.;
 2. Хореографічні номери «Думки»(музика Ф.Мендельсона), «Балетмейстер» (музика К.Сен-Санса) та «Чорне та біле» (музика Ф.Гласса) для конкурсу Гран-Прі Київ, 2016-2018рр.
 3. Балет «Копелія» для студентів та випускників КМУАТ імені С.Лифаря, оновлений для виступу у м.Чернигів, 2016р.;
 4. Член журі Міжнародного балетного конкурсу International junior ballet fest ball et competition" Lviv National Opera, 2017р.
 5. Голова журі Міжнародного конкурсу сучасного танцю «Мысль. Поток», 2008-2019рр.
 6. Представник України в журі Міжнародного конкурсу Гран-Прі Київ», 2014-2019рр.

 

Толстова-Гречко Вікторія Миколаївна

Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 6 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: теорія та практика сучасного танцю, теорія та методика сучасного танцю, мистецтво балетмейстера, педагогіка і психологія сучасного танцю, віртуозна техніка, методика організації та режисури заходів в сучасній хореографії.

Біографія: Професійна діяльність протягом 12 років. Старший викладач кафедри з 2018 року. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

 1. 15.12.2017 р. – концерт студентів факультету хореографічного мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв
 2. 16.12.2017 р. – новорічний концерт учнів та студентів Коледжу хореографічного мистецтва «КМАТ імені Сержа Лифаря»
 3. 20-21.20.18 р. – XV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «ArtTalentFest-2018», м. Київ
 4. 2018 р. – Всеукраїнський Фестиваль мистецтв «Лавина Талантів», м. Київ
 5. 2018 р. – XVIII Міжнародний фестиваль-конкурс «Барвиста осінь» в рамках проекту «Квітуча Україна»
 6. 2018 р. – VIII Всеукраїнський танцювальний фестиваль- огляд «Дебют-парад 2018», м. Київ
 7. 20.04.2018 р. – Конкурс-концерт юних студентів факультету хореографічного мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв
 8. 11.12.2018 р. – Концерт студентів факультету хореографічного мистецтва Київської Академії мистецтв
 9. 22-23.12.2018 р. – V Міжнародний творчий фестиваль-конкурс учнів та студентської молоді «Сяйво різдвяних зірок», м. Київ
 10. 24.04.2019  р. – Концерт учнів кафедри сценічного мистецтва Київської Академії мистецтв
 11. 2019 р. – Всеукраїнський фестиваль «Зірки та Зіроньки», м. Київ
 12. 27.10.2019 р. – ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді «Свято талантів», м. Трускавець

старший викладач Толстова-Гречко В.М. в міжнародному соціально-мистецькому проекті Наші діти

 

Громадський Ростислав Анатолійович

Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 7 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: історія театру, історія образотворчого мистецтва, історія сценографії, соціологія мистецтва, гастрольна діяльність; практика шоу-бізнесу, реклама та видавнича справа; художня критика.

Біографія: Професійна діяльність протягом 7 років. Старший викладач кафедри з 2018 року. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

 1. Розмаїття та доступність шведського театру початку ХХІ століття // Науковий вісник КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. – К.: ВПП «Компас», 2007. С. 75-83.
 2. Управління театральною справою у Фінляндії. // Науковий вісник КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. – К.: ВД «ЕКМО», 2008, Випуск 2-3. С. 91-108.
 3. Культурна політика Швеції: традиції та перспективи. // Актуальні проблеми мистецького менеджменту: Зб. наук. праць/наук. керівник проекту І. Безгін; ред.-упор. С. Васильєв, літ. ред. В. Туркевич; КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. – К.: «Освіта України», 2013. С. 190-199.
 4. Організація театральної справи в Естонії на сучасному етапі. // ІІІ Міжнародна науково-практична конференція КНУТіКТ імені І. К. Карпенка-Карого. – К. 2018. С. 17-20. 0,2 друк. арк.
 5. Театральне мистецтво Естонії. Сучасний стан. // Advances of science: proceedings of articles the international scientific conference, Czech Republic, Karlovy Vary – Ukraine, Kyiv, 13 April 2018. – Karlovy Vary: Skleněný Můstek – Ukraine, Kyiv: MCNIP, 2018. – P. 23–30. 0,35 друк. арк.
 6. Культурна політика Норвегії. // The second international scientists of Europe as part of the II International Scientific Forum of Scientists "East - West" (Austria - Russia - Kazakhstan - Canada - Ukraine - Czech Republic) 10-11th May 2018. - Vienna, Austria. P. 169-185. 1 друк. арк.
 7. Особливості соціології театру та його досліджень // VI Міжнародна наукова конференція “Perspectives of Science and Education”, Нью-Йорк, США, 14 грудня 2018. P. 536-546.
 8. Репертуарна політика Національної опери України імені Т. Г. Шевченка в сучасних умовах. // 11th International youth conference “Perspectives of science and education” 2nd August 2019. – P. 144-156.

 

Шевцова Ірина Миколаївна - заслужений працівник культури України

Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 26 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: ансамбль, композиція танцю, сценічно-танцювальна техніка, аналіз хореографічних форм, сценографія хореографічних номерів, режисура хореографічних творів.

Біографія: Професійна діяльність протягом 26 років. Старший викладач кафедри з 2014 року. Член Національної хореографічної спілки України Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

 1. Публікації: Науковий журнал «Молодий вчений» № 8 (72) серпень 2019 р. Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: GoogleScholar, CiteFactor, Research Bible, Index Copernicus. Культурологія DOI: https://doi.org/10.32839/2304-5809/2019-8-72-45 УДК 008:316.77 Шевцова І.М. «Закономірності впливу соціального хореографічного мистецтва на побутову свідомість як елемент заснування нової соціокультурної системи в Україні»
 2. У професійній сфері  - постановочні роботи, які були відтворені на сцені Державного обласного драматичного театру ім. братів Шерегіїв:
 3. 2013 рік постановка «Remaneat qui….Хто переможе…», 
 4. 2014 рік балет-фантазія «Лілея» за мотивами літературного твору Т.Г.Шевченка,
 5. 2014 рік спільний проект з хореографом Ужгородського коледжу культури і мистецтв М. Шютівим балети «Легенди гори говорили», «Князь змієборець» за мотивами поем Василя Габорця, літературно-хореографічна композиція «Що ти робиш зі мною війна?!» за мотивами роману Олеся Гончара «Людина і зброя»
 6. 11-12 жовтня 2018 участь у І Всеукраїнської науково – практичній конференції (з міжнародною участю)         « Культурно історична спадщина України: перспективи дослідження та збереження» м. Черкаси
 7. 02.04.19 Ансамбль мажореток «Акцент» участь у заходах святкування міжнародного Дню театру
 8. 12. 04.19 Ансамблю «Акцент» смарт-арт конференція "Синтез мистецької науки, освіти та творчості в Україні та глобальному культурному просторі".
 9. 25.04.19. Обласний семінар-практикум хореографічного мистецтва присвячений Міжнародному дню танцю "На крилах натхнення"
 10. 1.05.18; 04.05.19 ІІІ; IV Міжнародний фестиваль духових оркестрів та мажореток “Королівський лев”.
 11. 14-15 травня 19 спільно з викладачами Луганського коледжу культури і мистецтв провела дводенний марафон майстер-класів "Удосконалення творчої освіти у закладах мистецтв".
 12. 17.05.  Ансамбль сучасного танцю «Акцент» виступив на відкритті фінальної частини ІІ обласного турніру з міні-футболу серед дітей 2005 року народження та молодші, які перебувають у конфлікті із законом, дітей із багатодітних та малозабезпечиних сімей, ромських дітей під патронатом ГУНП в Закарпатській області та Закарпатської обласної організації ФСТ "Динамо" України.
 13. На протязі року створення авторської хореографічної вистави «Дивокрай» за мотивами твору Льюїс Керрол «Аліса в Країні Чудес»
 14. 19.10.19. Всеукраїнська творча лабораторія.

 

Шютів Михайло Андрійович - заслужений працівник культури України

Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва

Стаж науково-педагогічної  діяльності та практичної роботи в спеціальності – 12 років.

Дисципліни, які викладає на кафедрі: майстерність актора та грим, виробнича практика, методика роботи хореографа-тренера.

Біографія: Професійна діяльність протягом 12 років. Старший викладач кафедри з 2014 року. Види і результати професійної діяльності 2014-2019рр:

Реалізовані творчі проекти:

 1. Спільний проект з хореографом Ужгородського коледжу культури і мистецтв Шевцовою І.: балети «Легенди гори говорили», «Князь змієборець» за мотивами поем Василя Габорця, літературно-хореографічна композиція «Що ти робиш зі мною війна?!» за мотивами роману Олеся Гончара «Людина і зброя»
 2. Хореографічна картинка «Гайдамаки».
 3. Вокально-хореографічна композиція «Червена ружа» - постановка твору в балетній групі Закарпатського академічного заслуженого народного хору.
 4. Постановка танцю румунських циган в народному самодіяльному ансамблю танцю «Квітень» м. Маріуполь.
 5. Вокально – хореографічна постановка в балетній групі Закарпатського академічного заслуженого народного хору «Бал в старому селі»
 6. Вокально-хореографічна постановка  «Від Ясіня до Ужка», хореографічна картинка «Гончарство», хореографічна постановка «Винновбрання».
 7. Постановка українського народного танцю Закарпаття «Плавянський вертунець» в балетній групі ЗАЗНХ (одержана  перша обласна премія )

 

Пропозиції та зауваження щодо Освітньо-професійної програми "Хореографія" просимо відправляти на електронну пошту: allbestdance@gmail.com

 

Проект освітньої програми «Хореографія» 2017

Освітня програма «Хореографія» 2017

Проект освітньої програми «Хореографія» 2018

Освітня програма «Хореографія» 2018

Проект освітньої програми «Хореографія» 2019

Освітня програма «Хореографія» 2019

 

Пропозиції та зауваження стейкхолдерів до освітньо-професійної програми «Хореографія»

 • fb
 • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard