Тел. кафедри: (внутр. 255).
E-mail: allbestdance@gmail.com
Мистецтво сьогодні залишається цариною, в якій людина може виразити найглибші думки найпростішим чином (А.Енштейн), виразити навіть такі думки, які неможливо висловити (Й.В.Гете) та отримати відповідь на всі життєві питання.
«Всьому потрібно вчитися. Мистецтво – не виняток» (Б.Брехт).
У Приватному вищому навчальному закладі «Європейський університет» проводиться акредитаційна експертиза освітньої програми «Хореографія» за другим рівнем вищої освіти.
Відомості про самооцінювання ОП «Хореографія»
Бути фахівцем
з музичного та хореографічного мистецтва - це:
Основною метою діяльності кафедри є:
Підготовка кадрів зі спеціальності 024 «Хореографія» проводиться кафедрою хореографії та музичного мистецтва, яка створена у вересні 2012 року. За період функціонування кафедри державні дипломи отримало більш ніж 200 фахівців.
Процес навчання на кафедрі базується на компетентнісному підході і поділяє філософію визначення вимог до фахівця, закладену в основу Болонського процесу та в міжнародному Проекті Європейської Комісії «Гармонізація освітніх структур в Європі» (Tuning Educational Structuresin Europe, TUNING).
Навчання організовано за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.
До спеціальних дисциплін підготовки фахівців віднесені:
перший (бакалаврський) рівень: теорія та практика профільного танцю, теорія та практика класичного танцю, теорія та методика викладання профільного танцю, теорія та методика викладання класичного танцю, мистецтво балетмейстера, композиція танцю, ансамбль, хореографічна спадщина, навчальна практика, навчально-організаційна практика, навчально-педагогічна практика, виробнича практика.
Другий (магістерський) рівень: філософія мистецтва, сучасний менеджмент виконавського мистецтва, сценарна майстерність, педагогіка та психологія викладання профільного танцю, теорія та методика мистецтва балетмейстера,історія естради, художня критика.
Можливі професії після закінчення навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти :
Випускники магістратури за спеціальністю «Хореографія» зможуть у майбутньому займати високооплачувані посади-професії, що включені до рейтингу найпрестижніших:
Кафедрою хореографії та музичного мистецтва для здобувачів вищої освіти було підготовлено навчально-методичне забезпечення, базу вибіркових дисциплін з їх обгрунтуванням.
Навчально-методичне забезпечення ОС "Бакалавр"
Навчально-методичне забезпечення ОС "Магістр"
База вибіркових дисциплін ОС "Бакалавр" та ОС «Магістр» з обґрунтуванням їх вибору на 2020-2021 н.р.
Навчальний план здобувачів вищої освіти ОП Хореографія 2017 (Оновлений для вступників 2016 року)
Навчальний план здобувачів вищої освіти ОП Хореографія 2019
Навчальні плани ОП Хореографія для другого (магістерського) рівня вищої освіти 2019-2020н.р.
Навчальні плани ОП Хореографія для другого (магістерського) рівня вищої освіти 2020-2021н.р.
Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти мають можливість проходження виробничої, педагогічної та фахової практики у хореографічних колективах, танцювально-спортивних клубах, закладах початкової мистецької та позашкільної освіти.
Студенти та викладачі Інституту шоу-бізнесу зустрічаються з фахівцями у галузі культури та мистецтва у Міжнародному танцювальному комплексі «Реліз», обговорюють проблеми фахової освіти, відвідують майстер-класи відомих артистів та хореографів.
Наші студенти та випускники успішно працюють в Україні та за кордоном.
Працюють в Одеському національному оперному театрі: студентка ІІІ курсу Чумакова Даріна, випускники Семенюк Тамара, Морозова Ірина.
Працюють у Харківському національному академічному театрі опери і балету: студенти І курсу другого( магістерського) рівня Русіна Ксенія, Ронський Ростислав, випускник ОП Хореографія Цаприка Костянтин.
Працюють у Національній опері України: студент І курсу другого( магістерського) рівня , випускник ОП Хореографія першого (бакалаврського)рівня Олійник Ілля, випускник ОС Бакалавр та ОС Магістр - Білокриницький Максим.
Працюють у Львівському Національному театрі опери та балету: студентка ІУ курсу Косміна Дар’я, випускники Барна Уляна, Бондар Анастасія, Омельченко Олександр
Працюють за кордоном: випускник ОС Бакалавр Субботін Ігор, соліст балету Санкт-Петербургського театру балету Бориса Ейфмана; випускник ОС Бакалавр та ОС Магістр Беленко Тарас, соліст Берлінської опери, студентка 3 курсу Ситник Дар’я, артистка балету Білоруського державного академічного музичного театру.
Кравчук Олена Геннадіївна – завідувач кафедри хореографії та музичного мистецтва
Вчене звання: доцент кафедри хореографії
Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук
Науково-педагогічний та практичний стаж діяльності – 35 років
Дисципліни, які викладає на кафедрі: педагогіка мистецтва, академічне письмо/основи наукових досліджень, педагогічна практика, лекторська майстерність.
Біографія: Заступник директора Інституту шоу-бізнесу ПВНЗ «Європейський університет» з 2012р. Види і результати професійної діяльності 2015-2020рр:
Бублієнко Олександр Миколійович - народний артист України.
Посада: професор кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності – 7 років.
Дисципліни, які викладає на кафедрі: теорія музики, аналіз музичної драматургії балету, психологія творчості; історія естради, музичний зміст сучасної хореографії, етнографія.практика шоу-бізнесу, реклама та видавнича справа, гастрольна діяльність, сучасний менеджмент виконавського мистецтва, сучасна інтерпретація фольклору.
Біографія: Отримавши освіту у Кивському національному університеті культури і мистецтв у 1997 році (спеціальність -народна художня творчість) О.М.Бублієнко працював як виконавець-соліст, організатор творчих колективів «Горлиця- band» та «G-ART всепоцимбалах», композитор, аранжувальник та суспільний діяч.
З 2013 року обіймає посаду завідувача кафедри хореографії та музичного мистецтва Інституту шоу-бізнесу, веде активну наукову, педагогічну та концертну діяльність.
Види і результати професійної діяльності 2015-2020рр:
Подкопай Галина Миколаївна – заслужений діяч мистецтв України
Посада: професор кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної та практичної роботи: 20 років
Дисципліни, які викладає на кафедрі: на першому (бакалаврському) рівні - теорія та практика класичного танцю, теорія та методика класичного танцю, хореографічна спадщина, віртуозна техніка, дуетний танець; на другому (магістерському) рівні – педагогіка та психологія профільного танцю, зарубіжний сучасний балет та новітні школи танцю, фахова практика.
Біографія: артист балету з 1982року; педагог-репетитор Національної опери України – з 1988року. Художній консультант школи Алісії Алонсо зі знанням іспанської мови (Куба), працювала на посаді педагога-хореографа балетної школи в Андоррі.
Реалізовані творчі проекти:
Рубаха Олена Олегівна – кандидат мистецтвознавства, доцент.
Посада: доцент кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – з 01.09.1984 року
Дисципліни, які викладає на кафедрі: на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти – історія музики, історія образотворчого мистецтва, історія сценографії, історія сценічного мистецтва, основи художньої критики; на другому (магістерському) рівні вищої освіти – художня критика, філософія мистецтва, музичний зміст сучасної хореографії.
Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 13,5 років.
Дисципліни, які викладає на кафедрі: на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти – історія хореографічного мистецтва, мистецтво балетмейстера, навчальна практика; на другому (магістерському) рівні вищої освіти – теорія та практика мистецтва балетмейстера, педагогіка та психологія викладання профільного танцю.
Біографія: артистка балету, педагог сучасної хореографії (модерн, джаз-модерн), засновник та хореограф Tabile modern school, хореограф-постановник Tabile modern ballet, арт-директор «Табіле ЦЕХ»
Реалізовані творчі проекти:
Сабодаш Вадим Миколайович - заслужений артист України
Посада: доцент старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 7 років.
Дисципліни, які викладає на кафедрі: на першому (бакалаврському) рівні – майстерність актора та грим / робота балетмейстера з актором, історико-побутовий танець/ сценічний костюм та основи сценографії, український танець / етнографія українського танцю, теорія та практика профільного танцю, теорія та методика викладання профільного танцю; на другому (магістерському) рівні – сценарна майстерність, педагогіка та психологія профільного танцю, фахова практика, тенденції розвитку балетмейстерської діяльності, сценографія хореографічних номерів.
Біографія: Викладач, згодом старший викладач кафедри з 2012 року. Член Національної хореографічної спілки України. Види і результати професійної діяльності 2015-2020рр.
Реалізовані творчі проекти:
Жовтень 2017. Участь у:
Листопад-грудень 2017р. Участь у:
Квітень-травень 2018р. Участь у:
Шевцова Ірина Миколаївна - заслужений працівник культури України
Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 27 років.
Дисципліни, які викладає на кафедрі: ансамблевий партнеринг, методика роботи хореографа-тренера, практика міжнародних змагань з бального спортивного танцю.Методика суддівства, навчально-організаційна практика, виробнича практика; педагогіка та психологія викладання профільного танцю, методика організації та режисури заходів в хореографії, захист інтелектуальної власності, режисура хореографічних творів.
Біографія: Професійна діяльність протягом 26 років. Старший викладач кафедри з 2014 року. Член Національної хореографічної спілки України Види і результати професійної діяльності 2015-2020рр.:
Шютів Михайло Андрійович - заслужений працівник культури України
Посада: старший викладач кафедри хореографії та музичного мистецтва
Стаж науково-педагогічної діяльності та практичної роботи в спеціальності – 13 років.
Дисципліни, які викладає на кафедрі: основи професійної анатомії та фізіології/фізіологія руху, аналіз хореографічних форм, композиція танцю, методика роботи з хореографічним колективом/ основи режисури заходів в хореографії.
Біографія: Професійна діяльність протягом 13 років. Старший викладач кафедри з 2014 року. Види і результати професійної діяльності 2015-2020рр.
Реалізовані творчі проекти:
Пропозиції та зауваження щодо Освітньо-професійної програми "Хореографія" просимо відправляти на електронну пошту: allbestdance@gmail.com
Проект освітньої програми «Хореографія» 2017
Освітня програма «Хореографія» 2017
Проект освітньої програми «Хореографія» 2018
Освітня програма «Хореографія» 2018
Проект освітньої програми «Хореографія» 2019
Освітня програма «Хореографія» 2019
Пропозиції та зауваження щодо Освітньо-професійної програми "Хореографія" другого ( магістерського) рівня вищої освіти просимо відправляти на електронну пошту: allbestdance@gmail.com
Освітня програма «Хореографія» 2016
Освітня програма «Хореографія» 2017
Проект освітньої програми «Хореографія» 2019
Освітня програма «Хореографія» 2019
Проект освітньої програми «Хореографія» 2020
Освітня програма «Хореографія» 2020