Вгору
  • Автошкола Європейського університету
  •  

Автошкола Європейського університету створена у 1998 році для підготовки та для перепідготовки водіїв категорії «В» – легковий автомобіль. Автошкола є підрозділом Європейського університету. Сертифікат про Державну акредитацію: серія ДДАІ № 000278. Знаходиться за адресою: м.Київ – 03115, (метро «Святошин») вулиця Депутатська, 15/17, офіс 402 (четвертий поверх, другий корпус Європейського університету).

Оплата за навчання є поетапна. Детальніша інформація за телефоном.

Контактний телефон: (044) 424-21-80
E-mail: avto@e-u.in.ua
Skype:   lotosrosas

Автошкола спеціалізується на практичній і теоретичній підготовці водіїв категорії «В». Має більше 18 років досвіду навчання! Ми навчаємо з нуля і виводимо Вас на рівень професійних водіїв. Основна увага звертається на формування технічних навичок управління автомобілем та навичок водіння на дорогах міста: орієнтацію в реальних умовах дорожнього руху, розпізнавання і передбачення транспортних пригод.

Якщо Ви відчуваєте себе невпевнено на дорогах Києва – з нами Ви можете удосконалювати свою водійську майстерність. Безнадійних немає.

Автошкола має найкращих викладачів і професійних майстрів з водіння, та сучасну матеріально-технічну базу: спеціально обладнанні класи, макети, стенди, схеми перехресть – для вивчення правил дорожнього руху; комп'ютери, сучасний автопарк. Автошкола надає для навчання водінню автомобілі: Hyundai-getz, Hyundai-accent та Volkswagen Golf 5

Навчання в автошколі здійснюється:
у денний й вечірній час та групи вихідного дня.

Групи вечірні навчаються два рази на тиждень понеділок й середа або вівторок й четвер з 18.00 до 21.00 години; групи вихідного дня навчаються по суботах з 10.00 до 14.00 години.

Ласкаво просимо до Автошколи Європейського університету!

Документы:

  • Копия паспорта
  • Копия идентификационного кода
  • Мед справка Форма 083

Срок обучения: 2,5 мес

 Стоимость: 3 100 грн ( теория, вождение, бензин, масло 10 занятий 1,5 часа практического вождения) оплата по этапно первый взнос 700 грн. – обучение категории В.

  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard