Вгору
  • Клініка
  •  

Клініка заснована в листопаді 2001 р.як практична база для студентів спеціалізації менеджменту з організації охорони здоров'я та з метою надання лікувально-профілактичної допомоги співробітникам та студентам університету і пацієнтам з ураженнями опорно-рухового апарату та соматичної патології.

Крьосний Дмитро Іванович Керує клінікою головний спеціаліст МОЗ України з мануальної терапії, Президент асоціації мануальних терапевтів (хіропрактиків) України, ортопед-травматолог, лікар вищої категорії, Крьосний Дмитро Іванович.

E-mail: kaf_zdrav@kyiv.e-u.in.ua

 

  • Основні види діяльності клініки:
  • лікувально-діагностична робота
  • лікарсько-консультативна робота
  • санітарно-гігієнічна робота
  • пропаганда здорового способу життя

 

Досвідчені лікарі проводять консультації, діагностику та лікування захворювань опорно-рухового апарату та внутрішніх органів. У лікуванні застосовуються методи офіційної, народної та нетрадиційної медицини (рефлексотерапія, мануальна терапія, фітотерапія, масаж: класичний, сегментарний, японський шиацу, китайський лікувальний Гуаша, точковий, вакуумний, гірудотерапія), фізіотерапевтичні методи: пневмопресинг, бігова хвиля, магнітотерапія, лазеротерапія, КВЧ-терапія, електроміостимуляція.

Діють медичні кабінети, де студенти можуть отримати безкоштовну медичну допомогу на високому кваліфікаційному рівні та прийняти фізіотерапевтичні процедури: ультрафіолетове опромінювання носа, горла; ультразвукові трав’яні інгаляції.

У структурі клініки діє стоматологічний кабінет, кабінет загальної медицини та фізіотерапії, кабінет лікувальної фізичної культури, косметологічний кабінет.

В разі необхідності отримання консультацій інших спеціалістів та лабораторного обстеження студенти направляються в районну поліклініку.

Студенти-іноземці обов’язково оформляють договір страхування на швидку медичну допомогу з державною страховою компанією «Укрінмедстрах».

В клініці ведуть прийом відомі спеціалісти в галузі травматології і ортопедії, неврології, відновлювального лікування. Застосовуються комплексні методики лікування хвороб опорно-рухового апарату та внутрішніх органів. Вісцеральна хіропрактика та остеопатичні прийоми манальної терапії досконало виконуються лікарем вищої категорії Усенко Д.В., який пройшов стажування у відповідному напрямку в Київській медичній академії післядипломної освіти та відомих школах Європи. Велика увага приділяється ефективним прийомам відновлювального лікування: комплекс психосоматичних вправ, в'єтнамська оздоровча система зионгшинь, тракційні методи.

Клініка співпрацює з провідними медичними закладами та науково-дослідними інститутами МОЗ та НАН України.

 

Клініка Клініка Клініка Клініка

 

  • fb
  • yt
(044) 334-53-04
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard