Вгору
  • Видавничо-поліграфічний центр
  •  

Видавництво університету засновано у 1990 р.

Сьогодні видавничо-поліграфічний центр університету став потужним видавничо-поліграфічним комбінатом. Головне завдання видавництва – забезпечувати видання факультетам, кафедрам та іншим підрозділам університету усіх видів навчально-методичної літератури, інформаційних та організаційно-дидактичних матеріалів, зокрема, здійснює підготовку до друку, видання і тиражування бланочної продукції, підручників, навчальних посібників, збірників наукових праць, текстів і конспектів лекцій, монографій, періодичних та інших видань.

В арсеналі типографії потужна сучасна комп’ютерна дільниця, дуплікатори, кольоровий та чорно-білий ксерокс, копіювальна рама, листопідбірна лінія, термобіндер, різальна машина та чотирикольорова друкарська офсетна машина «Dominant-745». Встановлено сучасне обладнання для виготовлення робіт в твердій палітурці. Все це дає змогу випускати понад сто одиниць навчальних підручників, журналів та посібників щорічно.

Видавничо-поліграфічний центр зростає, розвивається, нарощує випуск навчально-методичної літератури з усіх галузей сучасної науки, виконує поліграфічні послуги будь-якого рівня складності з високою якістю та у встановлені терміни.

Адреса видавничо-поліграфічного центру:
03115, м Київ, вул. Депутатська 15/17.
Тел.: (044) 503-33-96
E-mail: izdat-eu@e-u.in.ua

  • Останні новини
  •  
  • fb
  • yt
(044) 450-64-90
бульвар академіка Вернадського, 16 В
Visa / MasterCard