Професор Тимошенко І.І. - Заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, дійсний член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжнародного університету (м.Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет(США)».
Народився 14 березня 1937 року на Донеччині. Після закінчення Львівського державного університету ім. І.Франка у 1960 році працював директором середніх шкіл Львівської області (1960-1967рр.); асистентом, доцентом Запорізького машинобудівельного та Запорізького індустріального інститутів (1967-1986 рр.); доцентом Київського інституту легкої промисловості (1986-1991 рр.).
У 1991 р. разом з дружиною та донькою заснував один із перших вищих навчальних закладів приватної форми власності в Україні. Без жодних інвестицій був створений сучасний вищий навчальний заклад з висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. В університеті є потужна матеріальна база для навчання, наукових досліджень, відпочинку й проживання учнів і студентів. Сучасний зміст освіти, інноваційний пошук — ознаки Європейського університету.
У вересні 2008 р. Міжнародна корпорація громадських організацій Європейська Асамблея Бізнесу відзначила Європейський університет міжнародною нагородою "Європейська якість".
Тимошенко І.І. – є автором більше 50-ти наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти.
Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Петро Могила», Почесною відзнакою Міністерства економіки України «За сумлінну працю», Почесною грамотою Київського міського голови.
Кандидат філософських наук, професор.
Народилася 12 березня 1937 року на Нікопольщині. У 1959 році закінчила Львівський державний університет ім. І.Франка.
У системі освіти працює більше 55 років. Співзасновник Європейського університету. Від моменту заснування - перший проректор.
Тимошенко З.І. безпосередньо займається організацією навчального процесу, керує роботою кафедр та аспірантами не тільки у головному ВНЗ у м. Києві, а й у філіях Європейського університету, розміщених практично у всіх регіонах України.
Напружену працю по розвитку Європейського університету Тимошенко З.І. успішно поєднує з науково-дослідною та науково-методичною діяльністю. Вона є автором понад 90 друкованих праць з питань філософії, політології, освіти та соціально-політичних аспектів розвитку суспільства. Підготувала п’ять кандидатів наук з політичних наук.
Тимошенко З.І. нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та іншими нагородами.
Доктор політичних наук, професор, академік Академії політичних наук України.
Народилася 28 серпня 1959 року у місті Києві. В 1982 р. закінчила історичний факультет Київського державного університету ім. Т. Шевченка. У системі освіти працює понад 30 років. В 1998 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук за спеціальністю етнополітологія та етнодержавознавство. У науковому доробку — більше 200 наукових робіт, в т.ч. 10 монографій, 20 підручників та навчальних посібників. Сфера наукових інтересів — управління політичними системами, глобалізація та геополітика, етнополітичні процеси в Україні та світі, міжнародні відносини, світові освітні системи.
Оніщенко І.Г. нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Міністерства юстиції України, Нагрудним знаком «Відмінник освіти України», орденом «За розбудову освіти» та ін.
Кандидат юридичних наук, доцент.
У 2008 р. закінчив Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», а в 2011 році в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.04 - господарське право; господарсько-процесуальне право на тему: "Правове регулювання господарської діяльності приватних вищих навчальних закладів".
Член громадської ради при Міністерстві юстиції України. Є автором більше 30 наукових та науково-методичних праць.
В Європейському університеті працює з 2008 року. Обіймав посади старшого викладача, заступника декана юридичного факультету, завідувача юридичного відділу. У 2015 р. призначений на посаду проректора.
Кандидат історичних наук, доцент
Народився 10 листопада 1978 року в селищі Гребінки Васильківського району Київської області. У 2001 році закінчив історичний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, у 2006 році здобув науковий ступінь кандидата історичних наук, з 2008 року – доцент, 2010 рік – Doctor of Philosophy, Ph.D. History Sciences.
У Європейському університеті працює з 2002 року. В 2011 році А.П.Бутенка було обрано Головою Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.
За час роботи неодноразово відзначався почесними грамотами університету, відомчих організацій та органів місцевого самоврядування, подякою Президії Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності. За плідну роботу у сфері освіти нагороджений орденом «За розбудову освіти», почесним знаком Міністерства юстиції України, Орденом св. Кирила та Мифодія.
Автор близько 50 наукових та науково-методичних праць.
Доктор філософських наук, доцент, Відмінник освіти України.
Народилася 26 травня 1959 року в м. Львів. В 1980 році закінчила історичний факультет Запорізького державного педагогічного інституту.
З 1991 р. - співзасновник та проректор Європейського університету.
Автор запровадженої педагогічної системи безперервної освіти: дитячий садок — школа-гімназія «Євроленд» при Європейському університеті.
Активний розробник актуальних проблем теорії і практики забезпечення безпеки підприємництва.
Має друковані посібники: «Історія України у запитаннях і відповідях», «Організаційно-правові основи захисту інформації з обмеженим доступом», «Етика і етикет сучасного бізнесу — запорука економічної безпеки», «Противодействие рейдерству», монографію – «Філософія як методологія формування та впровадження високих педагогічних технологій» та ряд статей в педагогічній та юридичній пресі. Загалом - автор понад 70 наукових праць.
Організатор щорічної конференції «Безпекотворення: питання теорії, практики та правові аспекти». Голова редакційної колегії щорічного спеціалізованого збірника за матеріалами традиційної міжнародної науково- практичної конференції.
Тимошенко О.І. нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, Нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою Київського міського голови та Почесною грамотою Міністерства юстиції України, Орденом Ломоносова, Орденом Катерини Великої, Орденом Святої Великомучениці Варвари.
Доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України.
Народився 15 травня 1952 р. на Одещині. У 1976 р. закінчив Львівську спеціальну школу підготовки керівного складу МВС СРСР (нині — Львівський університет внутрішніх справ). У 1980 р. - Київську вищу школу МВС СРСР ім. Ф. Е. Дзержинського (нині — Національна академія внутрішніх справ) за кваліфікацією юрист.
У 1991 р. Валентин Васильович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, вчене звання доцента присвоєно у 1997 р. У 2004 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, вчене звання професора присвоєно у 2007 р., з 2009 р. - член-кореспондент Академії правових наук України (нині — Національна академія правових наук України).
У науковому доробку понад 70 наукових праць. Сфера наукових інтересів - проблеми існування злочинності, правові аспекти протидії злочинності (зокрема, організованої) у сфері економіки, а також питань діяльності правоохоронних органів щодо протидії злочинності, тероризму та нейтралізації терористів.
Заслужений юрист України. Має звання генерал-лейтенанта міліції. Нагороджений 16 відомчими та ювілейними медалями, відзнаками міністра внутрішніх справ України, зокрема, вогнепальною зброєю.